Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem tudnád a házasság...

Ha nem tudnád a házasság előtti szexet nem egészséges. Mit szólsz hozzá? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]


Káros a házasság előtti szex


Index

2012. február 25., szombat 08:26 |

|



Pénteken megalakult Magyar Családtudományi Társaság egy fideszes képviselővel és a NEFMI támogatásával. A társaság küldetésnyilatkozatában káros jelenségnek tartja a házasság előtti szexuális kapcsolatokat, az élettársi kapcsolatokat és a nem heteroszexuális viszonyokat.


2012. febr. 25. 12:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%

Megtiltja ez a társaság vagy a kormány a házasság előtti szexet?


Nem.


Megtilthatja?


Nem, mert ez az EU és nem valami diktatúra.


Akkor meg mire fel a nagy felháborodás?

2012. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
88%
Nekem aztán teljesen mindegy, hogy pár bigott keresztény mit gondol a családról, házasságról, szexuális életről. Éntőlem papoljanak nyugodtan a házasság szentségéről, nyugodtan nyomják az ideológiai maszlagot a szexuális élet természetes elfojtására, a hormonális fejlődés befolyásolására, de amint elkezdik ezt állami szinten lenyomni az emberek torkán, én gondolkodás nélkül elhagyom az országot, és nem fogok itt családot alapítani. De ugye burkoltan már el is kezdték ezt azzal, hogy az iskolákba kötelezővé tették a hittant/erkölcstant, úgyhogy ígyis-úgyis ki van zárva részemről a maradás :)
2012. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Második világháború előtt, a keresztény erkölcsök ott kezdődtek, hogy volt a piros lámpás ház, ahol a ifi urakat 17-18 éveseket beavatták az örömlányok. A polgárlány üdülni ment ott szülte meg a gyerekét, vagy el ment olyan bábához, aki angyalcsinálással foglalkozott. Nem kell ez az álszent hozzáállás. A második hozzászólónak! engem szóróparcellában fognak temetni, de még nem jöttem rá, miért hoztad fel a bogarakat meg a temetést.
2012. febr. 25. 16:54
 24/30 anonim ***** válasza:
A harmadik hozzászóló beszélt a bogarakról, a matek nem az erősséged. De a logika se. A második hozzászóló házasságellenes kommentjére mondott egy analógiát. Illetve még egy miatt tolhattad el a számolást. Te vagy a második kommentelő is, vagyis úgy próbálod beállítani a saját véleményedet, mintha tömegesen gondolnák úgy az emberek, ahogy te.
2012. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%

A közelmúltban voltak olyan kutatások amik arra utaltak, hogy a fiatal 11-12 éves korban megkezdett nemiélet káros (mondjuk ez nem túl meglepő) valószínűleg ezt az eredményt mosták össze a házasságon kívül szexel.

Gyomorforgató, hogy a tudományosság mögé bújva nyomatják a személyes meggyőződésüket.

2012. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
36%

"a hormonális fejlődés befolyásolására"


A hormonális fejlődést hogyan lehetne "ideológiai maszlaggal" befolyásolni, amikor az a testben kiválasztott hormonoktól függ?

2012. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez a cikk elsősorban a házasságon kívül született gyermekek problémáját hozza fel.

Én nem ítélem el a házasság előtti szexet, sőt, szerintem az a beteges, ha valaki szűzen köt házasságot. Nem a középkorban élünk. Nem akarok egy impotens, vagy perverz férjet. Viszont ha már gyermeket szeretnék, akkor ragaszkodom a házassághoz.

2012. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"A hormonális fejlődést hogyan lehetne "ideológiai maszlaggal" befolyásolni, amikor az a testben kiválasztott hormonoktól függ?"


Köszönöm, Nyilvánvaló kapitány, de ha megnézed, a legtöbb keresztény mégis ezt próbálja meg elérni. Ha nagyon érdekel a téma, nézz pár ateista blogot, mert itt nincs kedvem oldalakat írni róla. Jó olvasgatást!

2012. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 doboszoli ***** válasza:

Kedves "prolizó", polgári, mélyenszántó gondolatokkal rendelkező 46%-os!

Most már tényleg érdekelne, hová akarsz kilyukadni ezzel az összefüggéstelen, értelmezhetetlen agyalgással.

Világosítsd meg tudatlan proli elmémet!D)

2012. febr. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

"Kedves "prolizó", polgári, mélyenszántó gondolatokkal rendelkező 46%-os! " :D :-)


Sérti a vallásos lelkületét. Ő ilyen el kell fogadni. Van egy bigott katolikus sógornőm, az teljesen ki van akadva attól, hogy hit nélkül, Isten áldása nélkül élnek együtt az emberek.

2012. febr. 26. 06:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!