Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akar még az autósokkal a...

Mit akar még az autósokkal a fidesz?

Figyelt kérdés

Nem elég hogy a benzin annyi amennyi, árának több mint fele adó!Uj rendszámokat akarnak mert az nekik jó bevétel...........

Akkor most itt van még két hir ami ami okozhat problémákat az autótulajdonosoknak!


Levehetik a rendszámot!

[link]


Több tizezerrel is többet fizethetnek a kötelezőért!

[link]


2012. febr. 23. 05:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

""Milyen vállalkozás már az, ami belerokkan + 5000 forintba?

A logikád szar.



Az a baj haver hogy ez már a nagyon sokadik 5000 és egyre kevesebb a megrendelés az az a bevétel, ez a kettő meg már bőven elég. Nem lehet a végtelenségig elvonni, miközben a piacaidat is kivégzik!

2012. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
11-esnek nagyon igaza van, épp most készültem leírni, de megtette helyettem. Az a baj, hogy szinte már havonta hoznak új adókat, amelyeket a vállalkozónak ki kell fizetni, mondván, hogy ennyit még kibír. De nem bír ki, mert a legtöbb vállalkozó már így is vegetál.
2012. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert a Fidesz csak magából indul ki. Mind a fővárosban lakik, ahol 5 percenként jár a metró. Úgyhogy minek az autó? Akinek van, azt jól megsarcolják, aki nem tudja kifizetni, járjon busszal. Arra nem gondolnak, aki beteg, vagy kisgyerekes.

Hogy érjen oda egy szülő a gyerekért az oviba gyalog/busszal/kerékpárral, amikor fél 5-ig dolgozik, az óvoda meg max. 5-ig van nyitva? Persze az is elhangzott, hogy olcsóbb, ha anyuka nem megy vissza dolgozni, mert legalább van ideje megfőzni a családnak, és nem kell kaját rendelni. Szintén fidesz, nevet nem tudok, de nő volt, elég jót mosolyogtam rajta. Ő hazamegy munka után, és délután 4-kor már eszébe sem jut főzni a családnak, mert olyan hulla fáradt? És aki meg jövedelem nélkül otthon ül, az mit tesz a levesbe? Ja, amit megtermelt magának, mert falun ingyen adják a vetőmagot, meg a kecskét.

2012. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%

Csak siránkozni tudtok. A betegek szállítására ott a betegszállítási megoldások. Egy részüket a TB állja. Szóval ne gyere a beteg szülő stb. hivatkozással. Nekem sincs kocsim, mégis eljutok mindenhová. És nem hisztizek a megnövekedett terhek miatt.


Szóval tipikus emberi mentalitás. Megy a sírás, meg a rívás de megoldást nem kerestek. Ne várjátok, hogy majd isten, aranyhal megsegít. Keresd te a problémák megoldását.

2012. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

"A betegek szállítására ott a betegszállítási megoldások. Egy részüket a TB állja. Szóval ne gyere a beteg szülő stb. hivatkozással."


Az anyám folyamatosan oxigén-géphez van kötve. Igen, van betegszállítás. Itt vidéken reggel 7-kor megy a kocsi és este 7-kor jön vissza.Szerinted hogyan tudna kibírni 12 órát oxigén nélkül? Ültél már betegen 12 órát a kórházi váróban? Ha nem, akkor egyszer próbáld ki milyen az!

Ne haragudj, de a te mentalitásod a tipikus. Ha te megtudod oldani kocsi nélkül, akkor más miért nem? Mert másnak mások a problémái.

Csak abban reménykedj, hogy neked egyszer majd nem kell ilyen problémákkal szembesülnöd és nem kapod meg te is valakitől, hogy ne siránkozz és hogy oldd meg. Ha mégis így alakul, akkor majd remélem eszedbe jut ez a kis eszmecsere.

2012. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és nem azt mondtam, hogy nem tudom megoldani. Csak azt, hogy a megszorítások miatt egyre nehezebben. Nem szoktam sírni, nem szoktam várni, hogy más oldja meg helytettem a problémákat csak azt viselem egyre nehezebben, hogy ellehetetlenítik azt, hogy ezt megtegyem.
2012. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!