Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor szabadkőműves?

Vona Gábor szabadkőműves?

Figyelt kérdés
Valahogy soha nem beszél a pártállamból átmentett elit bűneiről és a felelősségre vonásukról. Csurka István, aki nem volt szent, de azért viszonylag normális volt, beszélt a New York - Tel-Aviv hatalomról, a Soros Alapítványról, amelyek polipként hálózzák be Magyarországot. Vona mikor mondott ilyeneket?

2012. febr. 22. 07:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem, hogy szabadkőműves lenne.

De most a cigány bűnözés kérdésen lovagol.

Még sokat kell tanuljon.

2012. febr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne bárki is szabadkőműves,aki nem beszél az ilyen összeesküvés-elméletekről! Csurka még viszonylag sem volt normális. Vona pedig csak arról beszél,amiről úgy gondolja,hogy a hatalomhoz segítheti. Ezért még nem szabadkőműves.
2012. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

A "törpe" képeslap festő volt, nem szoba.

Ez is csapropaganda.


Az hogy beszél csak egy dolog lenne, a nyugatnak az a kellemetlen hogy igazat mond!

2012. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még sokat kell tanuljon, amíg lesüllyed a maiak színvonalára.
2012. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Úgy tudom történelemtanár.
2012. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem. Deutsch Tamás viszont gyakran Iluminálts.
2012. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

"soha nem beszél a pártállamból átmentett elit bűneiről és a felelősségre vonásukról" - Azért ez így nem egészen igaz:


[link]

2012. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most miért kellett lepontozni? Mutattam egy forrást is nektek, csak hogy elhiggyétek. Attól még hogy nem tetszik, igaz.
2012. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam, csak kicsit keveslem. Olyanokat is felelősségre kellene vonni, mint Demszky, Magyar, Pető, és úgy az egész SzDSz, de ezek az emberek mintha büntetlenséget élveznének.
2012. febr. 22. 23:59
 10/15 nyikolaj84 ***** válasza:
vona nem kömüves, vona politikus
2012. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!