Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Magyarország a magyaroké! "...

"Magyarország a magyaroké! " Akik ezzel nem értenek egyet, azok szerint MAGYARország kié?!?!?!?!

Figyelt kérdés
tán a vietnami menekülteké, vagy az izraeli karvalytőkéé? esetleg a marslakóké? ha az a neve, hogy MAGYARország, akkor miért visítoztok?!?!?!?!
2009. jún. 5. 18:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Magyarország a magyaroké!-Ez alapvető,magyar őseink szerezték meg ezt a földet,építették fel civilizácionkat,teremtették meg kultúránkat és hagyták ránk,magyar utódaikra.Ha ma a magyarok többsége nem képes harcolni ezért az értékért akkor hamarosan a magyar nép el fog tűnni a létező nemzetek sorából.
2009. jún. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

vagy akik szerint a "Magyarország a magyaroké!" alkotmánysértő, azok szeretnék ezeket hallani? :

-Magyarország nem a magyaroké!

-Nem Magyarország a magyaroké!

-Magyarország a nem-magyaroké!

2009. jún. 7. 01:54
 23/30 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy a kérdező a Svábokat Magyarnak tartja, de a Svábok Svábnak tartják magukat, nem magyarnak.


1:13 "Ha a személyi igazolványodba az van beütve az állampolgársághoz hogy Magyar akkor magyar is vagy PONT."

NEM!!! Attól én még sváb vagyok, nem magyar.


Egyébként Orsós Rozinak, és Kohn Izidornak is az van beírva, hogy Magyar. Ezzel a logikával ők is ugyanolyan magyarok.

2009. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy mindenki magyar, akinek ez az állampolgársága.De legalábbis magyar állampolgár.


Idézem egy honfitársunk - Ritzel Rita - sváb származású magyar állampolgár levelét. Teljes terjedelemben közlöm.


"Egy kisebbségi (sváb) levele zsidó és cigány polgártársaihoz

Őseim a ti őseitekhez hasonlóan évszázadokkal ezelőtt ezt az országot választották hazájuknak. Mivel minket senki nem kényszerített arra, hogy itt éljünk, ezért jogosan várta és várja el a befogadó ország, hogy elfogadjuk : első a magyarok érdeke. Mi svábok nem érezzük magunkat elnyomottnak, hiszen beszélhetünk, tanulhatunk németül, ápolhatjuk hagyományainkat. Ahogy ti is.


Természetesen nem felejtettük el azt a sötét, kommunista korszakot, amikor a svábokat tömegesen deportálták, málenkij robotra hurcolták őket, házaikat elvették, sokukat névmagyarosításra kényszerítették. Akkor persze liberálisok, fajvédők, népszavás idióták nem tiltakoztak. Gusztosokban és mohácsikban nem keltett félelmet a Munkásőrség, a kommunisták felfegyverzett, bakancsos, egyenruhás párthadserege.


Nagyszüleimtől is mindent elvettek. Anyu így lett Brauer helyett Bányai, és ráadásként a középiskolából is kirúgták. Mégsem lettek megélhetési bűnözők. Kemény munkával előlről kezdték az életüket, ahogy még nagyon sok sváb. Híresek is a svábok a spórolásukról. Persze országokat még ma sem tudunk felvásárolni.


Vallom, hogy minden fajnak, rassznak, etnikumnak és nemzetiségnek vannak jellemző tulajdonságai. Nem vagyunk egyformák. Ez a különbözőség az egyik fontos része a kriminológiában alkalmazott profilalkotásnak.


Milliárdos ingatlanpanama, tőzsdespekuláció - zsidóbűnözés.


Színesfémlopás, emberölés különös kegyetlenséggel 200 Ft-ért, csoportosan elkövetett garázdaság kapákkal és kaszákkal felfegyverkezve - cigánybűnözés.


Ha majd a svábok között is elszaporodik egyfajta bűnelkövetési módszer, én nem fogok tiltakozni a svábbűnözés szóösszetétel használata miatt. Sőt, elsőként fogok elhatárolódni a bűnöző életmódot folytató sváboktól.


Fiamat a tisztességes, becsületes életre nevelem. Kitűnő tanuló és nem szokott "gyerekcsínyt" elkövetni.


Zsidók és cigányok! Szörnyű lehet itt élnetek, hiszen mindenkit gyűlöltök és nem értitek miért gyűlöl meg benneteket mindenki. Vajon én, mint sváb származású, miért nem érzékelem a kirekesztést? Mert mi elfogadtuk a szabályokat.


Megszerettük ezt az országot, Magyarországot a hazánknak tekintjük. Ti csak egy gazdatestnek, amin parazitaként élősködtök.


Ha nem érzitek itt jól magatokat, gondoljatok ex-miniszterelnökötök szavaira : "El lehet innen menni!"

2009. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
ez jó!
2009. jún. 7. 19:37
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"Fofalmazzunk úgy hogy Magyarország a magyar állampolgároké" Igen, és a határon túli magyarok? Ők nem érezhetik magukánek az országot, mert ők nem magyar állampolgárok? És kiknek a jóvoltából nem is kaphatták meg a kettős állampolgárságot?


Szlovákia, Románia helyzete ebben a szempontból nem ugyanolyan mint Magyarországé, úgyhogy inkább lásd meg között az összefüggést/eltérést és utána szitkozódják, barátom.

2009. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj! Ha te a rasszista fejeddel elmész egy másik országba, ott biztos nem visítoznának, hogy takarodj haza, mert ez a mi országunk! Gyerek, téged egyszer azok a vietnamiak, esetleg MAGYARok nagyon meg fognak verni!

Mégis mit képzelsz? Te vagy az atyaúristen, hogy itt pattogsz? Semmi kozod mások életéhez, ha ok itt találtak hazára és boldogságra akkor neked kuss a neved!!

2009. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
0%

Ennél hülyébb kérdést ÉLETEMBEN nem olvastam...-.-

Gondolom te egy rasszista állat vagy mi?pff

Magyarország mindenkié aki itt van.

kb 14 milliónyi magyar van a földön, de több mint a fele elutazik innen mert már nem bírja ki.

A cigányokat én sem kedvelem de nem fújok rájuk, mert ők is emberek mint TE.

Amerikában már több a néger mint a fehér ember...

És Magyarország nem csak a magyaroké....-.-

2010. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

ha jól vettem ki a szavaidból te egy lázongó tinédzser vagy ,aki hallott 2 mondatot, de persze a jelentésének utána már nem nézett, de amit hallot az jogos, jogos.

de ha kiabálsz ,azzal nem előbbre vagy komám, hanem azt jelenti hogy befolyásolható vagy, és naná hogy alul kerekedsz a vitákban.

VAGY direkt szítod a tüzet,ami elég valószínű az akkor miért visítoztokból, de erre ráfáztál, mert többnyire értelmes válaszokat kaptál.

remélem mielőbb észhez térsz, és tanulásra adod a fejed, hogy ezzel is a magyarságot támogassad, akárcsak én.

nem vagyok semmiféle szélsőséges magyarellenes nem tudom micsoda, de azért ez tényleg szánalmas, amit te művelsz.

egyértelmű hogy a magyaroké magyarország, aki azt tönkreverte, megkapja méltó büntetését, nekem elhiheted.

17/L

2010. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

ha jól vettem ki a kérdésből és a hozzászólásodból, kedves kérdező, te egy lázongó tinédzservagy, aki hallott 2 mondatot, aminek fele hazugság volt, de végtére utána nem járt, hogy valójában mit is jelenthet. nem is lenne baj, csak ne rikácsolnád ennyire feltűnően, tudniillik aki hangosan ordít, az alulmarad a vitákban és könnyen manipulálható ember.

VAGY , és ez sem kizárt, hogy te szítod itt a tüzet, de erre nagyon ráfáztál, mert eléggé értelmes válaszokat kaptál.

jogos kérdés, ugy akartad feltenni hogy ha elviekben magyarország a magyaroké akkor manapság miért nem ugy látszik ?? .. de eléggé eltoltad szélsőséges nézetekbe. azt javaslom , tanulj , olvass minél többet, és mindenekelőtt élj még 10-20 évet és mndjárt nem igy fogsz gondolkodni mint ahogy most.

nem vagyok szélsőséges, ha azt gondolod, sem "kissebbség " meg ilyenek, de azért ez egy eléggé hülye kérdés.

ajánlom figyelmedbe a youtube-os videókat, ha még nem kerestél volna.

17/L

2010. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!