Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kikre utal az SZDSZ a reklámjá...

Kikre utal az SZDSZ a reklámjában, ami mostanában megy a TV-ben?

Figyelt kérdés

Értem, hogy utal a homoszexuálisokra, a kisebbségekre, de a többi csoport ki?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 5. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Kábszeresek, zsidók
2009. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Megelőztél :)

Én is gondolkoztamtam rajta, hogy kiírom ezt a kérdést.

2009. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Bocs', egy "tam"-mal.
2009. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
A másként gondolkodóknál miért kell egy faszit mutatni egy kisbabával nem értem. Már a pedofilokat is el kell fogadni??
2009. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Na például azt a férfit gyerekkel én sem értem. De annyira zavar, hogy ilyen hülye vagyok, hogy még egy politikai reklámot sem értek meg. Pedig általában ezeket olyan egyértelműre és könnyen érhetőre csináljájk, hogy még az egysejtűek is megértsék. De ez kifogott rajtam.

2009. jún. 5. 12:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a férfi a gyerekkel egy meleg, aki gyereket adoptálhatott, mert gondolom az szdsz megengedné.... legalábbis nekem ez jutott eszembe
2009. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem meleg, hanem b*zi. A vasaló meleg!
2009. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
A 2 millióba amit az SZDSZ hirdet gondolom benne vannak a cigányok is....Egyébként én is azt hittem,hogy pedofil pasas mutogat,mert a melegeket már mutatták....De engem nem ez háborít fel hanem az,hogy úgy jön ki az egész,hogy ez a 2 millió a fontos,az összes többi 7 millió ember nem mert ők nem magyarok az SZDSZ szerint....Ezek szerint én nem vagyok a 2 millióba mert nem vagyok cigány,meleg,pedofil,zsidó,de dolgozom,és sok adót fizetek!!!
2009. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát az SZDSZ ezzel a kampányfilmjével sztem jópár szavazót elvesztett és nem hiszem hogy ugyanennyit nyert volna vele...
2009. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az előttem hozzászólókkal.


Valóban úgy jön le az egész, hogy fontos a b*zi, a cigány, a zsidó, a kábítószeresek. Viszont nem szólnak a tisztességesen élő, ám "sajnos" magyar emberekről. Ezek szerint mi az SZDSZ-től nem kapnánk semmit. Na nem is szavazok rájuk. :) Szóval számomra furcsa, hogy olyan dolgokkal kampányolnak, mint pl. a kábítószerezés legalizálása (lehet tudni, hogy ez lenne a céljuk és nem véletlenül mutogatnak kábszereseket a filmben), de emellett egy értelmes, elfogadható dolgot sem mutatnak. Nem azt mondom, hogy pl. a cigány és a zsidó nem normális. Vannak kivételek, de sajnos tudjuk, hogy a többség milyen. Nekem a b*zikkal sincs különösebb bajom, ha nem előttem élik a nemi életüket, de attól én ezt még nem tartom egy normális dolognak. Nem sértegetem, nem szólok be nekik, nem alázom őket - sőt, elfogadom, hogy nekik így jó és éljenek akkor így. De ettől még nem normális dolog. Nem hiába lehet egy nőnek csak férfitól gyereke, és nőnek nőtől, vagy férfinak férfitól nem.

2009. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!