Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Orbán...

Mi a véleményetek Orbán Viktorról?

Figyelt kérdés

ha esetleg nemtudná ki az:

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 20. 07:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Van olyan ember Magyarországon, aki nem tudja erre a nehéz, és érdekes kérdésre a választ?

Mi a véleményem?......ha én azt leírhatnám:-((

2012. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
A kormányzását megelőző 8 év után azt várták akik rá (a kormányára) szavaztak, hogy segíteni fog, hogy jót akar. De nagy csalódás lett belőle. Nagyon elszállt a 2/3-ával ez a baj.
2012. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Baloldali politikát folytat.
2012. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Baloldali politikát biztosan nem folytat. A hagyományos baloldali politika a szegény rétegeket pártolja. Orbán viszont csak a jómódúakat.
2012. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha a kormányának a demokratikus intézményrendszerhez való viszonya alapján ítélném meg, akkor ő testesítené meg számomra a hatalom utáni beteges sóvárgást. Valójában szerintem nem lehetek messze az igazságtól. Számtalanszor hazudott és ferdítette el a tényeket azért, hogy meggyőzze a szavazóit. Egy egész médiabirodalmat épített ki, hogy fidesz zombikat kreáljon. Ez sikerült is neki.

http://www.youtube.com/watch?v=41Sk9y5zauE


Képes volt kiadni parancsba, hogy csináljanak a pártjának kedvező választási rendszert. Szerintem a tettei önmagukért beszélnek. Viktorunk egy igazi pööcs!

2012. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
(jobbikos vagyok) Hát szerintem ő jót akar az országnak és probálkozik elhelyezkedni de már nem tud sokat csinálni mert ennek az országnak egy radikális jobb vagy bal kormány kell.
2012. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jót akart?Az jóakarat,hogy még jobban ellehetetlenítik a kiskeresetűeket, segélyezettek, rokkantakat?Jóakarat, hogy mindent fizetőssé akarnak tenni, ami eddig még esetleg nem volt az (például bölcsődék)?!Jóakarat, hogy normális munkahelyek létrehozása, támogatása helyett inkább közmunkára küldenének minden állástalant 47000 sz@ros fillérért, mert abból szerintük csodálatosan meg lehet élni?!!Na, akkor ezzel szerintem le is írtam a véleményemet.
2012. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
5 betűvel tudom jellemezni.BOHÓC
2012. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
egy sz@rházi ,szemét ,hazug valami...nem rről volt szó a választások előtt,pofánkba hazudott,ígért,fűt -fát,most meg ott tartunk,hogy....
2012. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Theorba ***** válasza:
100%

Idézet egy zaftosan jobboldali német hetilapból:


ovi Európa legveszélyesebb politikusa.


(Saját véleményem elhanyagolható...)

2012. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!