Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabad véleménynyilvánításnak...

Dimitri 21 kérdése:

Szabad véleménynyilvánításnak számít a tojással dobálás?

Figyelt kérdés
Gondoltam ki lehetne menni a meleg felvonulásra nyilvánítani de előtte beleraknám a fagyasztóba a tojást.
2012. febr. 19. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És miközben Demszky felé alacsonyan szálltak a tojások, és a tömeg kifütyülte és fújolta, valami olyan szöveget próbált előadni, hogy velünk van az erő, meg mi együtt vagyunk erősek. EPIC.
2012. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

jójójó.oké igazad van...na de azért gondolkozz már.attól h még felvonulnak r*hadtul nem kéne őket fizikailag bántani.én se értek egyett a melegfelvonulásal de azzal még jobban nem akik követ dobálnak meg hasonló....szóval sztem túl erőszakos vagy...

17/(meleg férfi)

2012. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Meleg férfi, nem gondolkoztál azon, hogy a teremtő úgy alkotta az embert, hogy egy nő és egy férfi alkosson egy párt? /vallás belekeverése nélkül/

Én eszerint élek.

G.

2012. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Geniuseus!


Ha már nem keverjük bele a vallást, akkor nem gondolod, hogy a teremtő alkotta meg úgy az embereket, hogy bizonyos egyének agya máshogy van bedrótozva?

Most komolyan, ki akar csak a poén kedvéért egy olyan szerepet magára erőltetni, ami miatt nehezebben talál magának partnert, tojással akarják megdobálni, kirúghatják miatta a munkahelyéről, stb...?

2012. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!