Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem zárják be a fémfelvá...

Miért nem zárják be a fémfelvásárló telepeket?

Figyelt kérdés
A szobrokat, lélekharangokat a temetőből ellopják. Ugyanolyan bűnöző szerintem aki átveszi ezeket. Miért nem ellenőrzik ezt, miért nem zárják be ezeket a telepeket?
2012. febr. 19. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért kéne mindet,elég ha a vétkeseket nem?Gyűjtsd a vasat és a fémet.Sok ember ebből él csak,még ezt is meggátolnád?A népgazdaságnak sem mindegy.Ha meg ellepne a sok ócska vas azért sírnál miért nem szedik össze.
2012. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az újrahasznosítás rendkívül fontos dolog.
2012. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem raknak a temetőkbe olcsóbb harangokat,ami nem bronzból van?Luxus dolognak tartom,hogy 600 ezer Ft-os harangokkal harangozzanak,mikor rengetegen éheznek az országban.Én a tolvajokat is megértem,mert ha valaki éhezik az sok mindenre képes,még erre is.(bár én még akkor sem tennék ilyet)
2012. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
CD,és kazettán, jó minőségű haranghangok vannak már.Ára 1500Ft.A szobrászoknak is meg kell élni.
2012. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet zárjuk be a telepeket! Azt holnap hozzád meg hozzám törjenek be?Tudom ez sem megoldás de a bezárás sem.
2012. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Romákoknak nincs iskolájuk ezért ebbő' ke' megéni
2012. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
A fémátvétel is lehetne állami monopólium, így elkerülhetőek lennének, hogy a lopott dolgokat átvegyék.
2012. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van is fémtörvény így feltételezem a telepek törvényessek, de hát lopni se szabad azt mégis. [link]
2012. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azokat a telepeket, amelyikről bebizonyosodik, hogy olyan anyagot vettek át, ami nem legális forrásból származik, azt bezárják.
2012. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok háztartásban gyűlik ócska vas,egyéb hasznos hulladék.Azokat nem volna hol leadni,akkor hova tennék?a kukába.Nem állunk olyan jól, ezután meg még úgyse, nyers anyaggal,hogy csak úgy eldobáljuk.Lehet már őriztetni a temetőt.
2012. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!