Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tök mindegy ki nyer 2014-ben?

Nem tök mindegy ki nyer 2014-ben?

Figyelt kérdés
Ugyse mi, hanem a pénzes tőkék irányítják az országot... Mert ugye, akinél a pénz, annál a hatalom!
2012. febr. 17. 22:30
1 2
 1/16 Sz1u ***** válasza:
79%

Oké... "a pénzes tőkék irányítják az országot".


Hol szeretnél élni inkább: itt Magyarországon, vagy mondjuk Iránban (ahol talán még nem a a pénzes tőkék irányítják az országot)?


Én itt! ...és nem mindegy, hogy ki nyer 2014-ben!

2012. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
amíg úgy gondolják hogy 47 ezerből meglehet élni addig tökmindegy.
2012. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

""Sz1u válasza:



Neked mibajod Iránnal?

Komolyan ez már fóbia.


Persze minden csak aspektus és perspektíva kérdése.

Hiszen lehet hogy sok sok iráni meg nem jönne ide, sőt még a nagy Usa ba sem. Egyszerüen mert neki az a közeg a megfelelő, ot tud kibontakozni a spirizuális énje.

Mert tudod nem mindenki vágyik a fogyasztói társadalmak kiszámíthatattlan nyüzsgésére és ma már túlélezett küzdelmeire.



A kérdésre:


Remélem hogy nem a baloldal.

Abban igazad van, hogy a nagytőke áll a hátukmögött, de hidd el hogy kell a nagytőke. Az nem mindegy hogy miként fogadjuk be! Hogy mindent alájuk tolunk feltétel nélkül, és hadjuk a sajátjainkat alulmaradni és elengedjük a magyarok kezét, akik tevékenyek szeretnének lenni?

Vagy beengedjük a nagytőkét, de nem minden áron, és főleg nem a sajátjaink rovására.

2012. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Hiszen ha a Jobbik nyer akkor helyreáll hazánk gazdasága, és közbiztonsága, ha az LMP akkor a zsidósága, ha a Fidesz akkor a feudalizmus, ha az MSZP akkor pedig a kapitalizmus. Döntsd el, te mit szeretnél helyreállítani.
2012. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is Jobbikos vagyok, de nézzétek meg hogy mit műveltek velünk, és az országgal... Itthon már mindenki ellensége, mindenkinek. (Legjobb példa erre ez a sz1u)
2012. febr. 17. 23:02
 7/16 asmosys ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor tökmindegy, ha jól csinálja. Ha végre élhető országot rak össze, bárki, az Én kedvelni fogom.
2012. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sz1u ***** válasza:

22:57


"Neked mibajod Iránnal?"


Nekem semmi. Jó helyen van ott, ahol van. Ti akarjátok idehívni őket!


"Komolyan ez már fóbia."


Nem is tagadom! De Nektek nem olyan Gyurcsány, mint a Besenyő családban a Maaargit savanyúcukra?


"Persze minden csak aspektus és perspektíva kérdése.

Hiszen lehet hogy sok sok iráni meg nem jönne ide, sőt még a nagy Usa ba sem. Egyszerüen mert neki az a közeg a megfelelő, ot tud kibontakozni a spirizuális énje.

Mert tudod nem mindenki vágyik a fogyasztói társadalmak kiszámíthatattlan nyüzsgésére és ma már túlélezett küzdelmeire."


Egyetértünk (talán először)! Maradjanak is ott! Ám, ha a két (ill. három) ország közül (mondjuk USA & Magyarország vs. Irán) kellene választanod, akkor Te sem Irán választanád, abban biztos vagyok.

2012. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindegy. Ha a Jobbik nyer, műveletlen antiszemiták és romagyűlölők kezébe kerül az ország, akik árpádsávos zászlót lengetnek, és rovásírásos táblák lesznek mindenhol, meg turul fészkel a kéményen. Ha a Fidesz nyer, tovább nemzetieskedik, önérzeteskedik, töketlenkedik, magasztosakat mond és trikolort lenget a romokon, miközben önmagát élteti. Ha az MSZP nyer, visszaszivárog a gazdaságba minden rabló. Ha az LMP, akkor kedves, jóarcú fiatalok szerencsétlenkednek majd minden pozícióban. Talán jöjjön mégis inkább a Kétfarkú kutya... )))
2012. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sz1u ***** válasza:

23:03 asmosys


"Nekem csak akkor tökmindegy, ha jól csinálja. Ha végre élhető országot rak össze, bárki, az Én kedvelni fogom."


Asszem' erre vágyom én is! (persze az is igaz, hogy ez a Orbán, vagy Vona féle vonallal kivitelezhetetlen)

2012. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!