Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire tartod komolynak az...

Mennyire tartod komolynak az LMP új frakcióvezetőjének, Jávor Benedeknek a programját? Mennyire reális?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 17. 21:34
1 2
 11/16 Sz1u ***** válasza:
28%
22:49 Ez egy összeesküvés-elmélet! :P
2012. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

"Sz1u válasza:


22:39


Azért mert vannak hasonló vonásuk még nem azt jelenti, hogy az utódpártja, vagy esetleg ugyanaz volna. Mint írtam is, akkor a MIÉP=Jobbik?



Nem érted amit leírtam, persze lehet hogy neked az is elég hogy gondolkodás helyett vagdalkózz, és érvek, logika, nélkül ideológizálj!


Pontosan azt fejtettem ki, hogy én, aki rüheltem az SZDSZ -t, mert kártékonyabb párt a magyarság számára még akkor sem lehetett volna ha arra találják ki. De semmi közöset nem találtam az SZDSZ ben és az LMP ben.

Természetesen az nem lehet homlok egyenest más, hiszen balliberális mind a kettő. De összehasonlíthatattlanúl magyar barátabb az LMP.


De látod, itt van köztünk a külömbbség!

Én kifejtem és levezetem az érveim alapján hogy mi miért, te meg csak kijelentessz!


Nem az első eset.

2012. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sz1u ***** válasza:
31%

23:05


"Nem érted amit leírtam, persze lehet hogy neked az is elég hogy gondolkodás helyett vagdalkózz, és érvek, logika, nélkül ideológizálj!"


Ne haragudj, de nem akarok zsidózni!

2012. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%

""Sz1u válasza:


23:05


"Nem érted amit leírtam, persze lehet hogy neked az is elég hogy gondolkodás helyett vagdalkózz, és érvek, logika, nélkül ideológizálj!"


Ne haragudj, de nem akarok zsidózni!



Ok.

Nem tudom én hol "már le sem merem írni", de biztosan úgy van ha te mondod.


Főleg hogy ekkora hatalmas vitakúltúrával álldott meg a jó " tudom ezt sem lehet leírni".

2012. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sz1u ***** válasza:
0%

23:27


"Főleg hogy ekkora hatalmas vitakúltúrával álldott meg a jó " tudom ezt sem lehet leírni"."


Ismét csak azt tudom mondani, hogy ne haragudj... de még vitázni sincs kedvem! Bocs!

2012. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%
Aki ért a politikához és a magyarság érdekeit nézi az eddig se vette komolyan őket...
2012. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!