Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire tartod komolynak az...

Mennyire tartod komolynak az LMP új frakcióvezetőjének, Jávor Benedeknek a programját? Mennyire reális?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 17. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Szdsz-t se vettem komolyan. Így hogy nevet változtattak nem lett más a véleményem.
2012. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem ismerem a programját. A Hír-Tv pedig nem reális,nem hiteles. Fidesz szócső.
2012. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Liberális Magyargyűlölő Párt
2012. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Lopni Megyünk a Parlamentbe, ill. LegMelegebb Párt
2012. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sz1u ***** válasza:
38%

21:40


"Szdsz-t se vettem komolyan. Így hogy nevet változtattak nem lett más a véleményem."


Megmondanád, hogy mi köze az SZDSZ-nek az LMP-hez? Ilyen alapon a Jobbikot sem veheted komolyan, mert az meg a MIÉP fattya.

2012. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Szlu

[link]

Olvasd el, és mindenre választ kapsz.

Ja és mielőtt beszólnál, mert kuruc.infos: Nem vagyok egyik párt híve sem, csak úgy gondolom, hogy jogom van tudni az igazat, amit a többi hírportálok elhallgatnak.

2012. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

""Sz1u válasza


Már említettem neked hogy te mindíg csak a felszínt kapargatod, és csak egy-két lépésben gondolkodól!


Az LMP igaz hogy a maga valóságában semmi köze nem volt az indulásnnál az SZDSZ hez. De ugye jöttek a kampányok stb, és nincs olyan párt akiknek ne lenne mecenatúrája " a Jobbik nak is van". Biztos vagyok az események tükrében hogy az LMP sek nem tudták hogy valoban kik is azok.

Viszont ami manapság végibe megy az LMP ben az jól tükrözi hogy mi is a helyzet. Nem az SZDSZ áll a hátamögött, hanem akik az SZDSZ hátamögött álltak.

Ennek ékes példája az a teljesen indokolatlan és még ő álltaluk sem kiszivárogtatott sől még hangsúlyokból sem érezhető belső átalakulás, ami most az LMP ben végbe megy.

Ha gondolkodol, megérted, hogy a háttér villantotta ki a fogát, és akarta a zakót az LMP re húzni, hogy bútorozzon össze a ballal és a Dk val. Persze ha eltudod magyarázni hogy mi repesztette meg ennyire hírtelen, és pont akkor amikor a bal "vulkanizálódása" a Fidesz ellen kirajzolódott, akkor meggyőzhető vagyok.


De logikusnak a tények és az események tükrében jelen pillanatban csak ez a verzió tűnik.


"Hozzá teszem, hogy nekem mint Jobbikosnak" semmi bajom az LMP vel, egyszerüen azért mert eddig az látszott rajtuk hogy mereven más elképzeléseik vannak mint a többi balodalhoz köthező pártnak. Sőt én olvastam a gazdasági programját és számos ponton, sőt irányaiban sok közöst találtam a Jobbik gazdasági irányaival.

2012. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen sz1u félék sosem lesznek képessék átlátni a dolgokat... Nem véletlenül írnak baromságokat, fogalmuk sincs a témáról! Olyan mint egy robot, beprogramozzák hogy "ez, meg az jó neked, ezt meg azt utálnod kell", és csak ez alapján képes "véleményt", vagy marhaságot formálni.. Nem képes átlátni a híreket, és nem képes ok, okozati összefüggések észlelni... Ezért mondja rá mindenre hogy összeesküvés elmélet.
2012. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sz1u ***** válasza:
44%

22:34


"Olvasd el, és mindenre választ kapsz."


Csak átfutottam az oldalt, annyi is elég volt bőven. Az, hogy vannak átfedések (mint minden(!) pártnál), az még nem jelenti azt, hogy az LMP az egy SZDSZ v2.0.

2012. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sz1u ***** válasza:
44%

22:39


Azért mert vannak hasonló vonásuk még nem azt jelenti, hogy az utódpártja, vagy esetleg ugyanaz volna. Mint írtam is, akkor a MIÉP=Jobbik?

2012. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!