Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan mondhatja valaki azt,...

Hogyan mondhatja valaki azt, hogy egy hónapban meg lehet élni 47. 000 Ft-ból, aki napi 57. 000-et keres?

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 16:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
LÁTLELET???HÁT nem ezt írtam...ha tudom hogy feljelent akkor a pofáját szét vertem volna!!Ugyanis egy lett volna a büntetés.Máskülönben neki akadt tanú aki látta amikor megfogtam a karját és elküldtem a "szűlő helyére"!! DE VAN azért jó dolog is mert a Szigetvári Karsait útálja sok más ember is és legalább most sok embertől ingyen sört kapok a helyi kocsmában!!!
2012. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha nem maradt nyoma a fogásodnak" akkor mire föl ítéltek ilyen szigorúan?


Hisz a szavak súlyosságát, keménységét kellene ítélni akkor szerintem a parlamenti képviselők a összes párttagnak illene többszörös bírságot fizetnie, mert olyan szemét módon beszélnek egymással.

2012. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

T.Mami, hát akkor válaszolok konkrétan. Azért szigorú mert

Orbán Királyunk és bandája /de az előzőek is/ kifosztottak mindent amit lehetett és most a pénzt be kell hajtani hogy nehogy államcsőd legyen és ők mehetnek a pi..ba!!!Másik dolog hogy a jogrendszer is úgy van kialakítva hogy akinek van pénze az kibújik /mondjam lefizet mindenkit/ a szegénynek meg nincs joga még a másodfokú döntésre sem panaszt tenni!!Hiába prezentáltam a Pécsi bíró úrnak egy Legfelsőbb bírósági ítéletet ahol az

intézkedő rendőrök ruhaját is letépték és fel lettek mentve!!!De hát ott kiváltságos emberek voltak a tettesek és "vihették" az ügyet tovább!! Nekem azt írja a határozatban hogy végleges a döntése!!!Sőt nagyon rosszmájú a bíró uram, kötelezett már hogy most elsejétől fizessem vagy mehetek a dutyiba!!!DE a csekket mai napig nem kaptam meg. Így összecsomagoltam és várom hogy a kommandósok valamely hajnalban rámtörjék az ajtót és vigyenek!!!

2012. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sajnos amilyen világ lett megélhetés szempontjából és amilyen morál alakult ki minden vonalon,a rendszerváltás utáni vezetőkhöz képest Kádár, Szent Ferenc volt az élet pedig ha nem is paradicsomi, de legalább kielégítő és biztonságosabb.


A kérdező azt kérdezi miképp lehet kijönni abból a 47.000 -ből? Úgy hogy kifordul az ember önmagából majd az életéből is. Talán ugyan ezt kellene tenni a parlamenti svábbogarakkal, kifordítani a parlamentet és a svábbogarakat a vagyonukból... akkor eltudnák mondani, miképp élhetünk meg 47ezerből. De szerintem akkor se tudnának rá válaszolni, mert hamarabb ledobnák magukat egy 10 emeletes háznak a tetejéről.

2012. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A Kádár rendszerben még nem éltem H-ban, de sokat voltam itt és bizony szép idők voltak. Mindenki eggyenlő volt, még Kádárnak sem volt/lehetett magánvagyona. Ő is mint mindenki ingyen nyaralhatott ki ki a saját-cége üdülőjében...

Ma a lopott pénzekből palotákat építenek 3 méteres kerítéssel, örezreddel védve, páncélautókban utaznak,..

Féltik a szaros seggüket. Saját népüktől félnek!!!

És sajnos törvényekkel, rendeletekkel, határozatokkal bebiztosították magukat hogy ne lehessen őket felelősségre vonni. Más országokban megkérdezik hogyan lettek pár év alatt miliárdosok és ha nem tudnak elszámolni azonnal börtönbe. Nem mint Gyurcsánt, Princet és hasonlókat alázatossan invitálják hogy fáradjonak be majd kérdezgetünk, még az utikőltségüket is megtérítik.

Külföldön is ingyen viszik be de rabomobilban!!Itt a példa a horvát Szanader miniszterelnök és pár minisztere csücsülnek a börtönban és ott faggatják hogyan is lett a sok pénz??Többek között érdekli őket hogy a MOL-os Hernáditól miért kapott 10 millió euró kenőpénzt. De a MALÉV volt orosz tulajdonosa is börtönben van, azt sajátjaik faggatják hogyan is vette meg rep.társaságot 200 millióért és hogyan adta vissza vezéreinknek 2 milliárd FT-ért!!!?? És mennyi ilyen van azaz eladták az egész ország vagyonát és most ezért kell nekünk pár 10.000-ből élni ők pedig akik zsbre tették a pénzt ma is duskálkodnak a havi 5-10 milliós bevételeikből!!!

2012. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!