Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan mondhatja valaki azt,...

Hogyan mondhatja valaki azt, hogy egy hónapban meg lehet élni 47. 000 Ft-ból, aki napi 57. 000-et keres?

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 16:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Időpont tegnap 19:42-- milyen baromságot tettél be, kit érdekel a külföldi drogos k..vak?
2012. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Vissza böfögi azt, amit a gazda mondott.
2012. febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szemlyenként 47.000.-ft!!! Szerintem elég a szerény megélhetésre. Ha többre vágysz, dolgozz többet!
2012. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 glaslo1 ***** válasza:

A kérdésben ott a válasz!

Egyébként igen meg lehet csak az eszkimókhoz kell kötöni és fókahúson és fókazsíron még marad a magán nyudgíj pénztárra is!!

2012. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

Úgy mondhatja, hogy azt se tudja mit beszél. Senkiházi, gusztustalan Zsiga is, meg a miniszter úr is.Annyit adnék nekik, csak 3 hónapig és majd megtudnák.


Nem kell csodálkozni hogy sok a válasz erre a beírásra, mert nagyon felháborító az eljárás.

Csak a víz számlám annyival megemelkedett, amennyive a nyugdíjam.

Hol van még a lakbér, a gáz, a villany afűtés?

Ez mind emelkedett. Van akinek a fűtésszámla 47 000,-

2012. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
23%
Úgy, hogy egy mocskos zsiráf, aki leszarja mennyi pénzből döglik éhen a magyar.
2012. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

Komcsi vagy nem egy SZEMÉT BANDA vezeti az országot. DE ez a nép meg is érdemli..csak höbölög és nem tesz semmit!!! Példát kellene venni az araboktól de közelböl is, a szerbek Milosevicset Hágába küldték, a horvátok a ministerelnőkkel együt sok minisztert is börönbe zárattak!!!Ha itt nem is akasztanák fel de pár évi börtönre itélnék politikusainkat rend lenne a jövőben!!!

Nem lenne számlanélküli "költségtérítés" százmilliós "kielégítés" és sem Gyurcsánnak de még Simornak sem havi 10 millió bevétele!!!Akkor maradna a népnek is tejbeaprítanivaló. /talán?/

2012. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
NOS MOST ÍRTA A SZEMEREI DR-NŐ A KÖZGYÓGY IGAZOLVÁNYOM HOSSZABBÍTÁSÁRA HOGY EDDIG JÁRT DE SEM KERET RÁ SEM NEM LÉTFONTOSSÁGÚ NOS A NYUGDÍJAM PANELBEN 63000FT A GYÓGYSZEREK 18-BÓL 6VITAMIN MINT RÁKOS BETEG, MÉLYVÉNÁB TROMBÓZIS COMBNYAK TÖRÉSES,FEKETEDŐ SEBES A KÉT LÁBAM STB A GYOMROM NYELŐCSÖVEM EGYHARMADA KIOPERÁLVA BÉL A TORKOMBA FELHÚZVA NOS MI IS AKKOR AZ ÉLETVESZÉLY JA HA MEGHALTAM AKKOR A GYILKOSOKNAK NINCS MENTSÉGÜK MENJEK ÚJPESTRE AZ ÖNKORMÁNYZATHOZ REKLAMÁLNI DE AMI KÉNE KÖZGYÓGYRA NEM IS JÁR JÓL MEG VAN CSINÁLVA ILLETÉKES ELVTÁRSAK MIND ÜGYNÖK VOLT AZÉRT NEM KELL NYILVÁNOSSÁGRA HOZNI A LISTÁJUKAT MI VAGYUNK A SELEJT OKOS ROMA LOPD LE ŐKET A HITVÁNYAKAT A SZENTGYÖRGYI AZ EGÉSZ RÁKOS CSALÁDJÁT 1923-BAN VITAMINOKKAL GYÓGYÍTOTTA +APIGENIN,NEKEM A KÓRHÁZ HAVI 1000MG-S B-12ÍRT ELŐ +AVEMER NEM JÁR KÖZGYÓGYRA DE HAGYJUK SZEGÉNY VAGYOK DE NEM LENNÉK HAJLANDÓ FŐLEG HA ORVOSNAK LÁTSZÓ EMBER LENNÉK MINT EZEK KIK IS JÓL FIZETETT SENKIK HA A NYUGDÍJAM A FIZETÉSÜK LENNE NEKEM SEM KÉNE KÖZGYOGYÓ RÁILLŐ SZÓ UGYE! PÉTER DE APRÓ SZENT LENNE MINT ŐK DE EZT AKKOR SEM TENNÉM FŐLEG HA MINT ORVOS TUDÁSA HELYETT EZÉRT VISZI EL A PÉNZÜNK ÁFÁVAL IGEN HASZNOS MUNKA UGYE ELVTÁRSAK???SEGÍTSÉGET KÉREK????
2012. febr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

NEM CSAK ORBÁN/Matolcsi klán az egész rendszert megregulázta hogy minden "kis" embertől vonjanak meg minden lehetséges ssegélyt is!!!És nem minimálbol gondolják hogy megélhet az ember hanem mindenét el vesznek. Itt az én példám én 22800,- feleségem is a 4 órás éhbért kapja /már ha van munka a faluba/.Nemrég karon fogtam az helyi állatorvost és jól megszidtam. Feljelentett és most már másodfokon jogerőre vált a HATÓSÁG ELLENI ERŐSZAK büntette. 200.000,.bírságot másodfokon is elismerték. Ugyan könnyítettek hogy havi 10.000,- Ft-ként fizessem azaz azt mondták a két gyerekkel meg tudunk élni a maradék kb.30.000-ből!!!Ez a magyar igazság, nekik mindent mi meg haljunk ki!!

Bár szétvertem volna az állatorvosnak a pofáját akkor még.....

2012. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
miért nem fellebbeztél? volt lát-lelete az orvosnak?
2012. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!