Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a karikatúráról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. febr. 16. 02:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyfolytában arról beszélünk, hogy a zsidók mennyire felemlegetik a holokausztot, pedig vannak zsidó rokonaim (nem vagyok zsidó) és nekik zsidó ismerőseik akiktől 1x sem hallottam semmit arról, hogy ők bármi kárpótlást akarnának és nem is beszélnek a holokausztról (holott sokaknak halt meg rokona a haláltáborokban). Egyszerűen a holokauszt áldozatainak emléknapján emlékeznek meg róluk. Az is igaz, hogy sok népirtás volt az elmúlt 200 évben amiről tényleg teljesen igazságtalanul nem emlékeznek meg de 6 millió zsidó + a nem zsidó áldozatok száma a legmagasabb (ami még mindig nem jelenti azt, hogy a többi nem volt szörnyű).
2012. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem akartam számháborúzni, de a holodomornak is 6,5-7 millió áldozata volt, ebből 3 millió gyerek. De ha a holodomort a nagyobb sztálini diktatúra részének vesszük, akkor máris 20 millió (!!) halott környékén járunk. Mao halottjai szintén tízmilliós nagyságrendben mérhetők. A kommunizmus együttesen 100 millió halottat jegyezhet magának.

Hogy ne csak a kommunizmust emlegessem, az amerikai indiánokról pontos számok nincsenek, de egy egész kontinens lakosság kis híján kiirtották.

A kegyetlenségét tekintve nálam Pol Pot és a csetnikek (a 45-ös jugoszláv partizánok és az ő utódaik a délszláv háborúban) verték ki a legjobbana biztosítékot, alaposan utána lehet olvasni, én megtettem aztán nem is igen aludtam utána.

2012. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A zsidók a világ urai.
2012. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Nem akartam számháborúzni, de a holodomornak is 6,5-7 millió áldozata volt, ebből 3 millió gyerek. De ha a holodomort a nagyobb sztálini diktatúra részének vesszük, akkor máris 20 millió (!!) halott környékén járunk. Mao halottjai szintén tízmilliós nagyságrendben mérhetők. A kommunizmus együttesen 100 millió halottat jegyezhet magának.

Hogy ne csak a kommunizmust emlegessem, az amerikai indiánokról pontos számok nincsenek, de egy egész kontinens lakosság kis híján kiirtották.

A kegyetlenségét tekintve nálam Pol Pot és a csetnikek (a 45-ös jugoszláv partizánok és az ő utódaik a délszláv háborúban) verték ki a legjobbana biztosítékot, alaposan utána lehet olvasni, én megtettem aztán nem is igen aludtam utána."



Akkor most kezdjük el számolgatni az antiszemitizmus áldozatait? Dicsőséges volt a kereszteshadjárat is, amelyik ha nem is jutott el a szentföldre, Németország zsidóinak életét parányit megnehezítette.

2012. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Meg a kiirtott arabok a keresztes hadjáratokban... A keresztes hadjáratok az emberiség legmocskosabb húzásai közül valók-és nem antiszemita, hanem GAZDASÁGI, POLITIKAI (hatalom) célból indultak.

És a holokausztot tényként kezelem. 6 millió ÁRTATLAN zsidó szenvedett. Csak a hozzászóló azt mondta nekem, hogy AZ ELMÚLT 200 ÉV népirtásai közül a holokauszt volt a legvéresebb. És ez tárgyi tévedés. Vagy nem?

2012. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kicsit nézzél utána. A keresztes hadjáratok két csoportból álltak. Egy nemesi, valamint egy paraszti sereg. A paraszti sereg gyengén felszerelt kevés élelemmel indult útnak, hamar ki is ütközött, és elkezdtek fosztogatni (már a német-római birodalomban). Nem is gyakran érték el a szent földet. "Ők Németország területén lemészároltak mintegy 4000 zsidót, majd így vonultak Magyarország határához" Hogy értsd milyen nagy szám is ez a 4000 a korban, Kárpát medence lakossága volt ekkor 1 millió se, viszonyítva a mai 40 millióhoz. A muszlimok legyilkolása járulékos veszteség volt, viszont a zsidók nem követelték a szent földet a keresztényekkel és a muszlimokkal szemben.Nem csak a szentföldön, hanem már Németországban is voltak zsidókat érő atrocitások. Ez elég megdönthetetlenné teszi, hogy nem járulékos veszteségként szerepeltek, hanem azért mészárolták le őket, mert zsidók voltak.


A holokauszt is éppen ezért élvez nagyobb prioritást úgymond, mert míg az utópiák építése árán meghaltak nem közvetlenül azért haltak meg, mert olyannak születtek aminek. A holokauszt és a korabeli közhangulat egyértelműen az antiszemitizmusra épült. Mind a keresztes hadjárat ez is csak politikai húzás volt, és azért elég felháborító, hogy ez az állítólag érett és felvilágosodott XX. századi Európában megtörténhetett egy ilyen dolog.


Nem kellene a holokauszt tagadást sem ilyen komolyan venni, ha nem lenne a buta ember ilyen könnyen befolyásolható, mert ugye abban egyetértünk, hogy leginkább a pórnép az ami a zsidókat hibáztatja mindenért, és abban is, hogy ez egy elég nagy butaság.


Napjainkban is milyen kiválóan ki tudunk állni az ártatlan palesztin áldozatokért, persze amikor zsidó iskolabuszt lőttek ki, a kommentek már nem voltak ennyire radikálisak a palesztinokkal szemben és megértőek a zsidókkal például a kuruc.infón. Miért? Mert az egész nem arról szól, hogy mi történt, hanem az antiszemitizmusról. Kicsit felháborító, hogy az antiszemitizmus a XXI. században még ilyen mindennapos.

2012. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem több ősömet a Sztálin parancsára ölték meg, mert ő is nagyon gyűlölte a zsidókat.

Egyszerű ,munkás és értelmiségiek volta ők, akik nem ártottak a hatalomnak. Aztán elmenekültünk Magyarországra.

A holokauszt kisebb bűn volt , mint a sztálini diktatúra.

Erről csak Izraelben emlékeznek meg, Magyarországon nem.



Sztálin és Hitler egyformán gyűlölte a zsidókat. Ez tény.

2012. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem is az a vita tárgya, hogy Sztálin volt-e rosszabb vagy Hitler, hanem gondolkozóóó szerint a holokauszt" kutatás" nem megvetendő.
2012. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!