Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem hazaárulás?

Ez nem hazaárulás?

Figyelt kérdés

MSZP,LMP ugye ők nyíltan az ország érdekei ellen léptek fel nem?

Minimum életfogytiglan,pártfelloszlatás de a halálbüntetést jobban megérdemelnék?


2012. febr. 14. 00:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%

"egypárt rendszerrel többre mennénk mint ami most van mert ez egy vicc...de nem az mszp félékkel hanem egy nemzeti kormánnyal ami lehetőleg nem kerüli a szélsőséget.

"


Ja, a diktatúra kiépítése az nem hazaárulás. Te is megérdemelnél egy kitoloncolást.

2012. febr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
24%
A halál túl humánus büntetés ezeknek a férgeknek. Viszont lehetnének Matolcsy kísérleti nyulai a 47000Ft-ból való megélésben.
2012. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező,én nem piszkából írom,amit írni fogok,hanem realitásból.Úgy veszem le,hogy nemzeti érzelmű vagy.Ezzel nincs is semmi baj!Sőt!A férjem és a fiam is az.De nagyon sok különbség van nemzeti érzelmű és nemzeti érzelmű között.Én 3 kategóriába tudnám sorolni.

1.Akiknek a régi magyar eszme és hitvallás a "fontos".Akik a gyereiknek ősi magyar neveket adnak,és a gyerek jobban tudja a honfoglalás és Nagymagyarország történetét,mint pl a Piroska és a farkast.

2.csoport:Akik divat hungaristák ill. nácik.A szimatszatyrukon mindenféle felvarrók vannak+olyan ruhákban járnak és az mp3 lejátszójukból szól a különböző "hazafias" menő zene.A lágyabb verziósok pl Kárpátiát hallgatnak,de van a durvább réteg,akik Radical Hungaryt,Divizió88-at,és ehhez hasonlókat bömböltetnek.Ők azok,akik mindenkit lazán zsidóznak,ill. cigányoznak.-De lehet,hogy ők már nem is tartoznak a hungarista rétegbe.Passz...Ezeket én így vettem észre,ezért írtam le.

Végül van a 3.kategória:Ők akik minden pártot szidalmaznak,hazaárulóznak.Nekik csak a Jobbik a minden.Hát,kedves kérdező,én azt hiszem Te is idetartozol.De tudod mit?Mondok én neked vmit.Vona se lesz különb,(feltéve) ha ő lesz hatalmon.Megérzi majd a pénz szagát és az összes többi vele járó hasznot,aztán ő is saját zsebre fog játszani.Egy-két évig elhúzná a szánk előtt a mézesmadzagot,aztán ugyanúgy lesz minden,mint a többi pártnál.

Remélem ezzel a válasszal nem sértettem meg senkit,hisz nem az volt a célom!Elnézést kérek,ha valakit akaratom ellenére megbántottam!

2012. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%

Orbán is lejáratta fokozatosan az országot az EU-ben,amikor ellenzékben volt! Mindent megtett,hogy a kormányt bevádolja! Akkor ez nem volt hazaárulás? Pedig akkor az ellenzéknek volt szava a Parlamentben,nem úgy mint most.

A Sukorói ügy pedig csak vádaskodás volt,de semmi bizonyíték rá!

2012. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 hollófernyiges ***** válasza:
75%

"EU parlamentbe az ország ellen léptek fel...arra meg nincs bocsánat"


Kérdés hogy ez a hazaárulás, vagy az ha valaki tönkreteszi az ország gazdaságát, a politikai rendszerét közép-ázsiai minta szerint alakítja át és eléri hogy Magyarország népszerűsége külföldön valahol Idi Amin és a genitális herpesz közé süllyedjen.

2012. febr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
64%

"szerintem nincs olyan magyar párt, aki nyíltan az ország érdekei ellen lépett volna fel."


Akkor te nem hallottál még a Fideszről.

2012. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
28%

"mikor és mivel léptek fel az ország ellen?"


Mindig és mindennel.

2012. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
96%

"EU parlamentbe az ország ellen léptek fel...arra meg nincs bocsánat..."


Ellenzékből a Fidesz is egyfolytában Brüsszelbe rohangált picsogni, meg az akkori magyar kormányzatról árulkodni.


Bagoly mondja verébnek...

2012. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező: szó szerint ki akarták árusítani az országot.

Ez lett leállítva: fetrengenek a kíntól Európaszerte, akik fel akarták vásárolni, vigalmi negyeddé alakítani (Sukoró és Óbudai sziget! nem rágalom véres valóság lett volna, ha nem állítják le),adósrabszolgaságba dönteni.

8 évük volt rá! A szdsz-mszp- és (utódja) az lmp ezért örjöng ellenünk. A kihangosítás DCohnBenditnél hallható, atöbbiek sunnyognak.

A legszomorúbb, hogy még mennyi megvezetett magyar is van ebben benne, és görcsöl azon, hogy visszaálljon az a helyzet, ami 8 évig volt..


Isten áldd meg a magyart!

2012. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
84%
Nem az ország, hanem az országot irányító kormány ellen léptek fel. Akármit is próbál elhitetni Orbán, a kormánya nem egyenlő a magyar nemzettel.
2012. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!