Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől félnek a politikusbűnöző...

Mitől félnek a politikusbűnözők a legjobban?

Figyelt kérdés

Hogy a Jobbik hatalomra kerül,

és akkor majd felelősségre Von a

Gábor!


2012. febr. 12. 22:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A kérdésre a választ Moammer Kadhafi tudná a legpontosabban megválaszolni.
2012. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"Toroczkai, Zagyva, Betyársereg,

Vona gárdamellénye a

parlamentben, nyugati tőke,

multik, cigány, zsidóellenesség,

stb. Nem elég?"


Magyarázat nem jár a fröcsögés mellé? Számtalanszor meglettek magyarázva ezek a dolgok, de ti olyan érthetetlenek vagytok mint egy 6 éves kisgyerek.

2012. febr. 12. 23:15
 13/27 anonim ***** válasza:
64%

""kolopele válasza:


Toroczkai, Zagyva, Betyársereg, Vona gárdamellénye a parlamentben, nyugati tőke, multik, cigány, zsidóellenesség, stb. Nem elég?


Ez mire elég?

Miért kell nekem szeretni a zsidókat vagy a nagytőkét?

Miért?

Mit adtak nekem hogy szeressem őket?


""Egyedül a cigány ellenességük az amivel ennyi embert maguk köré tudtak toborozni. Ez tényleg elég egy jó gazdaság politikához?


Ez meg egyszerüennem igaz.

Kb 1500× jobb a gazdaságpolitikai rálátásuk mint a Fidesznek!


A Fidesz egy diletáns barmok gyülekezete, akikkel a kertemet nem gerebjéztetném fel. Ostobák mint a híveik.

Olyan gazdaságpolitikai elveket agyaltak ki, ami a józan paraszti észnek is ellent mondanak, miközben a lényeges dolgokon átsiklanak. Aki szerint a Fidesznek jó a gazdaságpolitikája az kb ugyanolyan ostoba.

2012. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

""Magyarázat nem jár a fröcsögés mellé? Számtalanszor meglettek magyarázva ezek a dolgok, de ti olyan érthetetlenek vagytok mint egy 6 éves kisgyerek.



Dehogy nem értik.

Egyszerüen ez maradt nekik, a zsidó meg egyébb kártyák kijátszása! Mert ugye felsűltek a gazdaságpolitikával.

Az Mszp és a Fidesz is tehetségtelen ostoba és diletáns.

Akkor mi marad a tarsojba? húú zsidózik meg a cigányok, hhuuuu hhuu trapista.


Ennyik.

2012. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 nem dávid ***** válasza:
Nyilvánosságtól és felelősségre vonástól félnek legjobban...
2012. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
7%

"Miért kell nekem szeretni a zsidókat vagy a nagytőkét?

Miért?

Mit adtak nekem hogy szeressem őket?" Nem kell őket szeretned, mint ahogy nem ők annak sem az okai ha netalán rosszul élsz. Én a tudásommal és a nyugati tőkével nagyon sok embernek adok ma munkát, nem is kevés fizetéssel, de ez már lerágott csont. Attól, hogy neked nem adott semmit, még szükség van rá. Semmi olyat nem láttam még a jobbikban, hogy ezt a legkisebb szinten is támogatnák majd, szerintem sokan kivinnénk a céget, gyárat külföldre ha ők nyernének. Persze csak akik megtehetik azok tudnák kivinni, az idegengyűlölet éppen ezért sok munkanélkülit jelentene az országnak. A jobbik gondolkodása fals, minden hangsúlyt a cigányokra helyeznek, pontosan ezért sem gyarapodnak túlságosan szerencsére. Semmiféle veszélyt nem jelentenek a Fideszre, mint ahogy a többi párt sem.

2012. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

""kolopele válasza:


"Miért kell nekem szeretni a zsidókat vagy a nagytőkét?

Miért?

Mit adtak nekem hogy szeressem őket?" Nem kell őket szeretned, mint ahogy nem ők annak sem az okai ha netalán rosszul élsz.


Sok tekintetben igen, csak a hozzád hasonlóknak is tudni kellene többlépésben gondolkodni!

Kik vásáróltak fel itt minden céget, úgy hogy javarészt csak piacot vásáróltak?


""Én a tudásommal és a nyugati tőkével nagyon sok embernek adok ma munkát, nem is kevés fizetéssel, de ez már lerágott csont.


Sajnos sokkal több szűnt meg miattuk, csak ugye ezzel nem villognak. Hiszen sokkal több céget nulláztak le.

Csak gondolkodj, hogy miért is egyre magasabb a munkanélküliség!


"Attól, hogy neked nem adott semmit, még szükség van rá.


Kinek? Kik nek?

Mond azoknak akiknek felvásárólták a cégét és egyből be is zárták, mert csak a piac kellet. És másnap már ugyan azzala névvel csak valami keleti piacon előálított termékkel meg is jelentek. Vagy a könnyűipari dolgozóknak, akiket a sok kínai cucc ami német tőkéből és kereskedelemből esetleg angolból jött be elvették a munkáját. Vagy a kermultik akik semmi mást nem csinálnak csak lapátolják ki a megtermelt jövedelmeinket, mert bizonyos körök zsebeinek jót tett a sok Tecsó építési engedély kiadása, miközben a saját városát öli meg vele!


"Semmi olyat nem láttam még a jobbikban, hogy ezt a legkisebb szinten is támogatnák majd,


Kik támogatnák?

Az hogy te nem látsz az csak azért van mert narancsködben élsz, és nem is akarod meglátni.

Semmit nem tudsz a gazdaságpolitikájáról.

Már írogattunk egy párszor de egy nagy 0 vagy, mert érvek nélkül véded a fidesz ostobaságait,miközben ugyancsak érvek nélkülálítassz baromságokat más pártokról, akikről semmit nem tudsz.


""szerintem sokan kivinnénk a céget, gyárat külföldre ha ők nyernének.


Miért is vinnék ki?

Ugye erre nincs válasz?

Ugyanis a Jobbik mereven szétválasztja a multikat és a nagytőkét, a társadalomta hasznos termelő és inovatív rendszerekre, és a munkabéreket visszafogó és kereskedelmi multiukra, amiknek semmi értelme.



"""Persze csak akik megtehetik azok tudnák kivinni, az idegengyűlölet éppen ezért sok munkanélkülit jelentene az országnak.


Milyen idegengyülöletről beszélsz?

Ennek semmi jele nincs, ez cvsak a ti kártyátok aminek se alapja se alternatívája nincs. A Jobbik az mondja, hogy vannak akik hasznosak a magyar társadalom számára és vannak akik károsak. Nem idegen függő ez.


""A jobbik gondolkodása fals, minden hangsúlyt a cigányokra helyeznek,


Hazudozól barátom?

Ez egyszerűen hazugság.


""pontosan ezért sem gyarapodnak túlságosan szerencsére. Semmiféle veszélyt nem jelentenek a Fideszre, mint ahogy a többi párt sem.


Majd meglátod haver a választásokon.

A fidezs még csak most issza meg a keserű levest, és hatalmasat fog bukni szerencsére.

Mert diletáns, és tróger. És a társadalmi racionalitást nem érti.


Pontosan a Fidesznek nincs gazdaságpolitikája, csak az állnemzeti mocska.

2012. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%
Miattam ugyan egy cégnek sem kellett megszűnni. A rendszerváltás után felépítettük a gyárat egy üres telekre, semmit nem vásároltunk fel vagy privatizáltunk, a gépeket, gépsorokat magam terveztem és gyártattam le, és maga a technológia is az én művem, aminek nincs ma konkurenciája, mert mindig képes vagyok újabb ötletekkel előrukkolni hogy erre esélye se legyen senkinek. Vagy szerinted a versenyszellem is bűn?
2012. febr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

""kolopele válasza:


Miattam ugyan egy cégnek sem kellett megszűnni. A rendszerváltás után felépítettük a gyárat egy üres telekre, semmit nem vásároltunk fel vagy privatizáltunk, a gépeket, gépsorokat magam terveztem és gyártattam le, és maga a technológia is az én művem, aminek nincs ma konkurenciája, mert mindig képes vagyok újabb ötletekkel előrukkolni hogy erre esélye se legyen senkinek. Vagy szerinted a versenyszellem is bűn?



Most mond meg, ki bezsélt a hozzád hasonlókról?

Szerinted neked mi bajod lenne ha a Jobbik nyerné a választásokat? Hiszen az olyanokat akarja támogatni mint te! Sőt a multik helyet is az olyanokat mint te!

2012. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A Fidesz is minket támogat, főleg az adók terén. A jobbikkal szimpatizáló emberek közül sajnos még kevés olyannal találkoztam személyesen, akikkel akár csak egy percet is eltöltenék újra. Az a baj hogy éppen Vona az aki abszolút nem szimpatikus számomra, pedig amilyennek megítélnek egy vezetőt, olyan általában az egész üzem is.
2012. febr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!