Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teljesen meggyőzhető vagyok,...

Teljesen meggyőzhető vagyok, szerinted melyik pértra szavazzak és ami fontosabb, hogy miért?

Figyelt kérdés
Természetesen nem ezen válaszok alaoján fogok szavazni de te miért pont azt a pártot tartod jobbnak, ha valakit meg kéne győzni h rá szavazz hogyan tennéd?
2012. febr. 11. 19:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Lehet szavazni racionálisan (érdekek szerint), meg lehet szavazni pszichológiai alapon (érzelmek, világnézet szerint).


Racionálisan: ha hippi, bölcsész, aktivista vagy más efféle vagy, szavazz az LMP-re, ha nyugdíjas vagy, szavazz az MSZP-re, ha fiatal vagy, szavazz a Jobbikra, ha van már gyereked, de még nem vagy nyugdíjas, szavazz a Fideszre.


Érzelmileg: ha lúzer vagy, szavazz a Jobbikra, ha nem vagy lúzer, akkor ha öreg vagy, szavazz az MSZP-re, ha nem vagy öreg, szavazz a Fideszre.

2012. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Truedavidov válasza:
50%
Elkeserítő hogy az emberek mennyire benyalnak szó szerint MINDENT ami a TV-ben megy.A Jobbik azért nem hívja vissza az eu-ból a képviselőit mert ők tényleg KÉPVISELNEK minket.Nem mint a többi majom aki ott ül kusban és nem csinál semmit.Aki most aszt mondja hogy baromság nézze meg milyen felszólalásai voltak pl Morvai Krisztinának.Csak EGYSZER hallgatnátok meg hogy mit mondanak, és egyből másképp látnátok a dolgokat.
2012. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Mindegyik part mogott ugyanaz az erdekcsoport van. Aki abban a hitben van, hogy valamelyik part (pl. Jobbik) kivetel az szimplan hulye vagy nagyon fiatal.

Talan csak a monoki polgarmester partja az Oszzefogas vagy mi a neve a kivetel. De sajnos ez jelentektelen, mert nem all mogotte a penzes "elit". En azt mondom ne szavazz senkire, mert aki elmegy szavazni az felhatalmaz egy troger bandat, hogy folytassa az orszag elherdalasat.

Ha tajekozott akarsz lenni javaslom olvasgatasra a Posta Imre oldalat vagy a jovon.info-t.

2012. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Én egyik pártot sem ajánlom neked, mert szerintem egyik sem jó, de:

ha vallásos vagy és gazdag és nem zavar ha kicsit diktatórikusabb jellegű rendszer lesz és nincs egyetemista korú rokonod szavazz a fideszre

ha úgy érzed, hogy jó világ volt 2002-2010-ig és támogatod az ország EU tagságát szavazz az MSZP-re

ha úgy gondolod, hogy rajtad kívül mindenki más idióta és a magyarok az összes többi nemzetnél feljebb valóbbak, előbb tudtak, írni, olvasni, mint a többi nép akkor pedig teljes lelkinyugalommal szavazz a jobbikra :)

a többihez is tudnék ilyen remek ajánlást írni, de most egyenlőre hirtelen erre futotta...

2012. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

21:25


A jovonk.infonál a hírcsárda is megbízhatóbb hírforrás, mert a hírcsárdánál legalább tudod, hogy minden hír vicc, a jövőnkön meg sose tudod, hogy 10 vicc közé mikor csúszik be egy igaz hír.

2012. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy egyetlen eöber sem tudott válaszolni a kérdésre. Én nem ez alapján fogok dönteni csak kiváncsi voltam, hogy pl az LMP szimpatizánsok mi jót látnak az LMP be és mi az oka, hogy rájuk szavaznak. Ha gépnél ülnék az összes kérdést ĵelenteném, mert egy se válaszolt.
2012. febr. 11. 22:05
 17/17 anonim ***** válasza:
23%

Szavazz a Fideszre mert,Orbán Viktornak van programja,ötlete és megfelelő emberei a hatalom gyakorlására. Lásd a többi pártot,csak veszekednek.


Ökörköri

2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!