Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teljesen meggyőzhető vagyok,...

Teljesen meggyőzhető vagyok, szerinted melyik pértra szavazzak és ami fontosabb, hogy miért?

Figyelt kérdés
Természetesen nem ezen válaszok alaoján fogok szavazni de te miért pont azt a pártot tartod jobbnak, ha valakit meg kéne győzni h rá szavazz hogyan tennéd?
2012. febr. 11. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Egyéniben MSZP, listán Jobbik.

Szépen kordában tartanák egymást -a hatalomért bárki, bárkivel koalícióra lépne.

2012. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Én nem akarlak Téged meggyőzni vagy manipulálni, de szavazz rám.


Ökörköri

2012. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
A Jobbik soha nem kötne koaliciót az mszpvel, ugyanis utálják a komnunistákat. A másik meg hogy nem megélhetési politikát folytatnak, mert akkor olyan megalkuvó eu bérencek lennének mint a többi párt. Ők a valódi problémákkal foglalkoznak, még ha ez sokaknak rosszúl is esik. A többi párt csak a nem fontos, jelentéktelen problémákat próbálják erőltetni, csak hogy ne veszítsenek szavazókat. Meg ugye nem véletlenűl ígérgetnek mindenféle hazugságokat kampány alatt.
2012. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Szavazzál az én pártom.

Miért?

Mert ingyen busszal odaviszlek, kapsz egy szatyor élelmiszert, sört, és húszezer forintot.



Az a legrosszabb szavazó, aki menne szavazni, de neki mindegy, hogy kire. Akit meg lehet győzni, és akinek nincs saját véleménye.


Kulturált, értelmes ember tisztában van azzal, hogy mit akar, mit vár a következő kormánytól. Ennek megfelelően arra a pártra szavaz, amelyik a legközelebb áll a saját nézeteihez.


Más tészta, hogy demokratikus, kulturált, értelmes embereket tömörítő országban nem maradhat kormány hatalmon, ha a kampányprogramjáról kiderül, hogy hazugság.

Sajnos nálunk a rendszerváltás óta bevált hagyomány, hogy a pártok hazudnak, mi tudjuk, szavazunk "arra a szimpatikus fiatalemberre, akinek olyan szép dús haja van". Aztán meg se lepődünk, ha mindennek pont az ellenkezője lesz igaz.

Széttesszük a kezünk, mert "mit csinálhatnánk", és pont ugyanazt a háromszáz tolvaj, gerinctelen senkiházi pernahajdert szavazzuk vissza, mint 20 éve.


Legközelebb ezen már akkor kell gondolkodni, mikor a kopogtató cédulát gyűjtik. Akit már a szavazó lapon se akarsz látni, annak ne add oda!

És akkor nincs két hét múlva sírás, hogy nincs kire szavazni, mert nincs más, csak a Fidesz meg az Mszp.

2012. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha tudnád hogy mi folyik a hátunk mögött, és nem csak azt látnád amit a csilivili agymosó média áraszt, tudnád hogy csak a Jobbikkal van jövője az országnak. Hogy megértsd a Jobbik ideológiáját, kezdj el videókat nézegetni, és a Jobbik hírlapját a Barikádot olvasni. Ők a valódi problémákkal foglalkoznak. Egy bizonyos iq szint kell ahhoz hogy megértsd ezeket a dolgokat. Szép lassan megérted a dolgokat, és a végén rájössz hogy minden összefügg mindennel.
2012. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

"A Jobbik soha nem kötne koaliciót az mszpvel, ugyanis utálják a komnunistákat. A másik meg hogy nem megélhetési politikát folytatnak, mert akkor olyan megalkuvó eu bérencek lennének mint a többi párt"


Mint mondtam a hatalomért bármelyik párt, bármire képes!

Ha nem megélhetési politikát folytatnak, akkor miért nem hívják vissza az EU-s képviselőiket, ha már mindenáron ki akarnak lépni az unióból?! /csak nem jól jön az a kis pénz/.

Vagy talán belülről bomlasztják az EU-t?!

2012. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

"Egy bizonyos iq szint kell ahhoz hogy megértsd ezeket a dolgokat. Szép lassan megérted a dolgokat, és a végén rájössz hogy minden összefügg mindennel."


Olyan nagy IQ nem kell hozzá, a hozzád hasonló max 80-asok is el tudják olvasni, és más komolyabb újság nem létezik számotokra.

2012. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Én utoljára már nem szavaztam senkire mert gondoltam, hogy bárkire szavazok, nekem nem lesz jobb, de legközelebb már csak azért is elmegyek, és akár a legkisebb pártra szavazok. Most olyan pártot nem látok akit nyugodt szívvel ajánlani tudnék bárkinek is. Nem is lesz ha így működik, hogy a hatalmon lévő pártok képviselői csak szavazógépek.
2012. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyikre sem kell szavazni és kész!
2012. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

"A másik meg hogy nem megélhetési politikát folytatnak, mert akkor olyan megalkuvó eu bérencek lennének mint a többi párt."

Vona hol is volt a kettős állampolgárság megszavazásánál?

2012. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!