Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor egymillio munkahe...

Orbán Viktor egymillio munkahelyet igért. Elérhetjük még az idén hogy csak ennyi munkahely lesz az országban?

Figyelt kérdés
Esetleg 2014-re sikerül ezt elérni?
2012. febr. 10. 23:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8%
Normálisak vagytok? Ki csukatott be minden gyárat és üzemet, vagy adta el külföldieknek hogy azok saját vacak cuccaikat itt eladhassák és ne legyen magyar áru ami nekik konkurencia? Nehogy másfél év alatt helyrehozza a Fidesz kormány az egész disznóságot ami rámaradt. Mit csinálnátok ti ennyi idő alatt? Hozzá sem kezdenétek semmihez az fix.Van még bő 2 évük. Én vállalkozó vagyok és nagyon jól tudom, milyen lassú bármit is elintézni a régi rossz beidegződések miatt.Az biztos hogy a régi apparátus zömét kirúgnám, azután nyivákolhatnának munkahely után ők is. Egyébként vegyetek hirdető ujságot, nagyon sok állást hirdetnek. Senkinek sem fog leesni a gyűrű az ujjáról ha más munkát kap átmenetileg, mint amit szeretne. Én is voltam betanított munkás egy évig és túléltem.
2012. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
egymillió munkahelyet ígért, egymillió munkahely megszűnését
2012. febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Sajnos szomorú tény, hogy nem egyszerűen nem keletkeznek új munkahelyek (értékteremtő, termelő munkahelyek), hanem még a régiek is megszűnnek.

Illetve egy új munkahelyre több megszűnő is jut.

2012. febr. 11. 00:15
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
23:59 Végre valaki, aki ugyan azt gondolja amit én. Kevés az értelmes tanult ember, ez ebből látszik. 8évig amíg eladták a gyárakat meg felszámoltak mindent, addig nem ugattatok. Most meg azt várjátok hogy valaki szarból építsen várat?? És nem, én nem vagyok fideszes, de ez akkor is nonszensz. El kéne már azon gondolkodni, hogy miért is lett 2/3-os többsége a fidesznek. Egyszerűen azért, mert az értelmesebb emberek nem bírták nézni hogy eladják az országunkat. Higgyétek el, hogy munkahelyet teremteni sokkal nehezebb dolog mint felszámolni mindent. Tudatlanok...
2012. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
Néhány hurráoptimistától máris megtudhattuk, hogy Magyarországon munkaerőhiány van.
2012. febr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Nehogy másfél év alatt helyrehozza a Fidesz kormány az egész disznóságot ami rámaradt."


Még csak meg sem próbálták eddig, szóval ettől nem kell tartani.

2012. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
13%

Én az Mszp kormányzása alatt elvesztettem az állásomat,és a lakásomat is.AZ ó kormányzásuk alatt mindent megvontak tőlem.Fizetnem kellett 300 forintos vizitdíjat is.

Tűrtem.

1 éve van munkám.Fix.jól keresek,pedig se diplomám,se nyelvvizsgám.Kaptam önkormányzati lakást.Emelt családi pótlékot kapok..Én elégedett vagyok a mostani kormánnyal..

2012. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Munkahelyet ígért vagy fizetést is mellé? Mert nem mindegy.
2012. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán Viktor egymillio munkahelyet igért. Elérhetjük még az idén hogy csak ennyi munkahely lesz az országban?"


Kb hárommillió munkahely van az országban. Amit valószinűleg szerettél volna kérdezni, az az új munkahelyekre vonatkozik, és te is tudod nagyon jól, hogy 10 évre volt tervezve. Igaz, szarul állnak vele. De ha sietnek, akkor még elérheetjük, hogy a 3 1-re csökkenjen.

2012. febr. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!