Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki nem hiszi, hogy a jelenlegi négy jelentős pártból akármelyik is kivezeti az országot ebből a katasztrofális helyzetből?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van. Például én.
2012. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bigskorpio ***** válasza:
Meg én sem hiszem.
2012. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nos, én sem hinném, mivel a jelenlegi négy jelentős párt hozta ilyen helyzetbe.
2012. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 4 jelentős pártból eddig kettő alakított kormányt. Akkor vajon melyik az a kettő, amelyik kizárható?
2012. febr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Éppen most vannak kormányon.
2012. febr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nem dávid ***** válasza:
Kérlek az LMP-t ne számold jelentős párt közé. Köszönöm.
2012. febr. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Fidesz: Éppen most viszi a szakadékba az országot. (Imádom nézni, ahogy a sok szimpatizáns köszönget Orbánnak). Szegények.


MSZP: Az is tönkre tette az országot. Mellesleg ők a nyugdíjasokat támogatják. (Nem is a fiatalokon kell segíteni.) Minek? A Fidesz meg a cigányokat támogatja.


LMP: Még zöldfülűek. Most jöttek ki még az egyetemről. Gyakornokokra nm bízom a sorsom.


JOBBIK: Akiket alig mutogatnak a médiában. Az M1 ezalól a kivétel. Ezért azt sem tudják az emberek, hogy mit is akarnak. Csak mindenki le-antiszemitázza őket, holott lehet, hogy épp ők vezetnének ki minket a kátyúból. Hiszen a tervükben van az Unióból kilépés.


És valljuk be, mindenbe az EU piszkál bele. Amit Orbán meghoz idehaza döntést, nemtetszik az EU-nak, azt ők )EU) a saját törvényük szerint újraszabályozzák. Na most akkor ki is vezeti az országot? Az EU, vagy Orbán?

2012. febr. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nem dávid ***** válasza:
100%

És valljuk be, mindenbe az EU piszkál bele. Amit Orbán meghoz idehaza döntést, nemtetszik az EU-nak, azt ők )EU) a saját törvényük szerint újraszabályozzák. Na most akkor ki is vezeti az országot? Az EU, vagy Orbán?


És szerinted majd a jobbikkal fog szimpatizálni az EU?

2012. febr. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a mostaniak közül egyik párt sem fogja soha kivezetni az országot ebből a gödörből. Egy valódi jobboldali párt kellene ehhez, de jelenleg olyan egy sincs a parlamentben.


"...holott lehet, hogy épp ők vezetnének ki minket a kátyúból. Hiszen a tervükben van az Unióból kilépés. "


Unióból való kilépés = albán életszínvonal pár éven belül.

Tehát a Jobbik is kilőve.

2012. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

A jobbik nem jó párt.Túlzottan , maradi , konzervatív és keresztény.Emellett az oroszokkal szimpatizálnak akik a magyarok legnagyobb ellenségei voltak , és még ő hazaárulóznak mindenkit , pedig aki a ruszkik seggét nyalja az nagyobb hazaáruló.


A jobbik csak fröcsög a cigányokról meg a zsidókról meg az EU-ról.Mást nem tud csak fröcsögni.Az életszínvonalon nem tudna változtatni.


És valóban ha ő nyerné akkor körülbelül az eddig sem magas életszínvonalunk Albánia szintjére esne vissza,

2012. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!