Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt akartátok, hogy kimenjenek...

Azt akartátok, hogy kimenjenek a multik?

Figyelt kérdés
Tessék, megkaptátok, a NOKIA már megy is. Miért is jó ez nekünk? Mert én csak azt látom, hogy elmegy, és egy csomó ember munkája megszűnik. Biztos jó multik nélkül?
2012. febr. 8. 21:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Amikor a multikat szidják úgymond, senki nem a Nokiára, sem az Audira gondol! "


Ha valaki nem tud különbséget tenni a multinacionális gyártó cég és a multinacionális kereskedelmi lánc között, annak mitől lenne hiteles az összes többi szava?

2012. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Gondolom nem várhatunk választ oroszlántól... Vagy lehet hogy kitalál valami újabb marhaságot, amit még ő sem hisz el, és azzal próbálja majd előadni magát.
2012. febr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

""Kifelé a multikkal, nem baj ha

éhendöglik a magyar, csak ne

legyenek multik!"


Nem csodálkozom hogy nem érted a dolgokat, hisz az orrodig sem látsz el. Provokálni tudsz, de a válaszomat megcáfolni nem. Persze ha egy Jobbikos nyögne be hasonló választ, már egyből náci csőcselék lenne."


Szövegértelmezést tanultál, drága Jobbikos barátom?!

Mert bármennyire is szeretnéd, én nem azt írtam, hogy attól döglik éhen a magyar, hogy vannak multik, hanem, attól, hogy ha kivonulnak, és nem lesz munkájuk!

2012. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

ma 13:55


Így van, sajnos már annyira rájuk épül a kereskedelem (azt hiszem a kereskedelem 75%-át bonyolítják), hogy ha hirtelen kivennénk őket a rendszerből káosz lenne.

Ahhoz a parazitához tudnám hasonlítani ami ha elpusztul vele pusztul a gazdatest is.

2012. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mivan oroszlán, nem nagyon látom a válaszod. :-)
2012. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Na azoknak akik a válaszomat várták: 24 órával ezelőtt írtam ki a kérdést. Egy napot minimum én is szoktam várni, ha választ várok valakitől. Vagy most azt várjátok, hogy a nap 24 órájában itt üljek, és válaszolgassak?

Amúgy meg ti vagytok azok, akik mindig csak szajkózzátok, hogy multik haza, és TI nem tesztek különbséget kereskedelmi és termelő multik között (és amint látom a kommentekből többen közületek nincsenek tisztában a kétféle multi közötti különbséggel, tisztelet a kivételnek). Én csak fel akartam hívni a figyelmet, hogy a multik nem feltétlenül minden esetben rosszak.

2012. febr. 9. 21:23
 27/29 anonim ***** válasza:
De ők nem írnak ki okoskodás képpen ilyen szánalmas kérdéseket! A multinacionális kereskedelmi üzletláncok pedig semmilyen esetben nem hasznossak, mivel a bevétel 95%-át külföldön költik el, és hiába adóznak, meg adnak munkákat, a külföldi szemetekre elköltött pénz nagyságrendel nagyobb mint amit itthon juttatnak a gazdaságba. Ha a multik egy árva forintot sem lopnának ki, 1 hónap alatt talpra állna a gazdaság. Ez ellet mondva párszor, csak neked és társaidnak nehéz a felfogásotok. Csak azt tudod hajtogatni hogy "hasznossak a multik" meg "jót tesznek", de közben megmagyarázni érvekkel nem tudod. Bár alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában, szóval nem csodálom hogy csak okoskodni tudsz, és érvelni nem.
2012. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"De ők nem írnak ki okoskodás képpen ilyen szánalmas kérdéseket! A multinacionális kereskedelmi üzletláncok pedig semmilyen esetben nem hasznossak, mivel a bevétel 95%-át külföldön költik el, és hiába adóznak, meg adnak munkákat, a külföldi szemetekre elköltött pénz nagyságrendel nagyobb mint amit itthon juttatnak a gazdaságba."


Elvakult "barátom:"


Tegnap költöttem el egy kisebb összeget a TESCOban, és többnyire magyar terméket vettem, és bizony az is olcsóbb volt, mint a sarki kisboltban, na jó vettem szlovák cukrit is mert 20 Ft-al olcsóbb, mint a Mátracukor által gyártott. Sorry, de nem vagyok a pénzem ellensége, annyira nem tudok ősmagyar lenni.

2012. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Multik kifelé!
2012. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!