Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Haszon Magazin kötődik...

A Haszon Magazin kötődik valamelyik párthoz?

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Áttételesen biztos van kapcsolata valamelyik párt holdudvarával.
2012. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyelvezetét olvasva a csótány pártjához a Demokratikus

Koalícióhoz vagy az MSZP-hez a nagytőke és a nemzetközi

vállalatokat kiszolgálók pártjához.

Pl. mostani címlapja " Ki lehet Orbán utódja " azt jelzi

hogy a balliberális érzelmű szerkesztőség szeretné ha Orbán helyett valaki más pl. Bajnai Gordon lenne a miniszterelnök, aki jobban kiszolgálná az IMF érdekeit a magyar emberek érdekével szemben. Azaz az ATV-vel, a Népszavával és a Hócipővel van egy szinten.

2012. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én pont máshogy látom :) Pár hónapja veszem az újságot, mert szerintem egész jó gazdasági lap, viszont a mai számon ledöbbentem. Igazából elemzi a politikusokat, ki lenne jó orbán utódnak, de pl bajnainak csak 30 pontot ad, a fideszesek meg elég magas pontokat kapnak. Meg olyan optimistának tűnik az egész, a mostani gazdasági helyzetről is pozitívként írnak. De ezt mindig éreztem a lapon h egész optimista.
2012. febr. 2. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy optimista, de csak egy adott körön belül mozog, azaz eleve adottnak veszi a folyamatos növekedést és az állandó energiaelllátottságot, ilyen vonatkozásban korlátolt.

A vállalkozást (a kisebb-nagyobb cégeket) isteníti, akkor is ha azok nem veszik figyelembe általuk okozott környezeti terhelést, vagyis hogy a hasznot magánosítják, de a veszteséget szétterítik a társadalomra.

Miután a gazdasági tevékenységet csak egyoldalúan mutatja be, ezért ez nekem a Haszon Magazin nem szimpatikus.

2012. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!