Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csökkentik a miniszt...

Miért nem csökkentik a miniszterek fizetését, különböző jogcímen kifizetett pénzek összegét?

Figyelt kérdés
Ma olvastam a miniszterek adóbevallását,nem semmi hogy mennyi pénzt visznek haza 1 havi fizetésként. Mivel nem csak egy helyről kapnak fizetést. Így meg a társadalom alsó rétegén csattan az ostor. Inkább azon lennének, hogy a fiatalok eltudjanak helyezkedni, dolgozni tudjanak. Fiatal vagyok tudok és akarok is dolgozni, csak az a gond hogy nincs hol!!!!
2012. febr. 1. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 06:01


Ez így van, gusztustalan, ezt aláírom.


ma 10:13


3 milliárd forint semmi...1.5 km autópálya. És ha szétosztják az ország kórházai, iskolái, lakosai között akkor is egy semmi lesz. Bármilyen beruházáshoz pedig kevés.



Én igazából leginkább annak örülnék, ha a más helyeken elfolyó pénzeket megfognák a kedves honatyák, tőlem akkor kereshetnének 10szer ennyit is, ha közben a nép is röhögve megélne. De hát nem ez van sajnos, és itt jön be amit a 06:01-es írt.

2012. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 doboszoli ***** válasza:

Még egyszer:

Nem jogilag szabálytalan, hanem etikailag elfogadhatatlan.

2012. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jólvan, felfogta mindenki.
2012. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Aki azt hiszi, hogy némelyik akadémikus jobban ért a saját tudományágához, mint a miniszterek a saját szakterületükhöz, az olvassa el ugyanezen a honlapon a vonatkozó posztot és kommenteket. Azokból még arra is rádöbbenhet, hogy az MTA észosztói miért keresnek többet, mint pl. a köztársasági elnök. A hivatkozott poszt URL-je:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__84..

2017. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!