Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fiatal Demokraták Szövetsége...

A Fiatal Demokraták Szövetsége miért nem változtat az elnevezésükön, hiszen már nem fiatalok?

Figyelt kérdés
Az alapító tagok mai életkora 53 és 42 év között mozog és egyre öregszenek.
2012. jan. 27. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Azért hogy legyen mit kérdezned...

Egyébként ma már nem épp arra akarnak a nevükkel célozni, csak szimplán megmaradt.

A párt neve: Fidesz-Magyar Polgári Szövetség.

2012. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez a legutolsó dolog amiért bele lehet kötni a fideszbe tény, hogy nem fiatalok de ezen a néven váltak híressé úgymond és gondolom nem elsődleges céljuk, hogy nevet változtassanak
2012. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Átnevezték az országot, átneveztek egy rakás teret és utcát, ezeknek pedig költségük volt. Szerinted mennyi pénzbe kerülne az adófizetőknek (ki másnak ugyebár...) még ezt a nevet is megváltoztatni?
2012. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja. Átnevezhetnék Öreg Kretének Szövetségére.
2012. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

# 1

Tipikus Fideszes arogancia!

2012. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem vagyok Fideszes, csak jobboldali, érdekes gyurcsányt és az mszp-t ennyire nem b.sztatta senki, pedig tönkre vágták az országot, eladtak mindent, hatalmas pénzeket lenyúltak, kártékonyak voltak a magyar államnak...

Ez a kérdés meg egyértelműen csak a kötözködés, feszültségkeltés miatt lett kiírva...

2012. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

csak tudod az emberek nagy részének akik nem látnak át a dolgokon nem a a lényeg, hogy az országnak jó e, hanem hogy nekik jó e és tény, hogy a gyurcsány korszakban egy szegény ember könnyebben megélt mint most él és ez tapasztalat nem kitaláció

a gyurcsány korszak az államnak volt rossz és az embereknek kevésbé rossz, az orbán kormány eddigi kormányzása pedig az embereknek iszonyat rossz de ki tudja talán hosszűtávon az országnak jó lesz ez majd kiderül, én remélem, hogy igazam van

2012. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Attól még nem kéne azt írni, hogy legyen mit kérdezned, mert tudod ez bunkósság.


Válaszolj meg, de ne így.


Más.

Igen lenyúlták, igen ellopták, igen én baloldali vagyok, és rájöttem, hogy ez nem az a bal oldal akikre én gondoltam.


De nekem ne mond fater, hogy jobb oldalon minden frankó!

2012. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7! Hát akkor csak várj, míg kiderül! Akinek egy pici esze van, az hosszas várakozás nélkül már régen kikövetkeztette, hogy ami Magyarországon folyik, az katasztrófa! Diktatórikus egyeduralom van, nincs beruházás, nincs hitel, pang minden. Ebből most szerinted mi jó sülhet ki?
2012. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Mindennek van előzménye, az előzményt nézd... Az előzmény pedig gyurcsibácsiék...

Ha az országnak rossz, akkor előbb utóbb neked is rossz lesz. Ott volt a szocializmus, évekig hitelekkel próbálták tolni az összeomlást, aztán csak összejött, utána pedig visszaesés volt... Amúgy arról nem a Fidesz tehet, hogy gyurcsiék miatt megint hiteleket kellett felvenni, és azokat vissza kell fizetni, ezt pedig csak adóemelésekkel lehetséges. Adósságcsapda...

Amúgy a nagyhatalmak játékszerei vagyunk, azt csinálnak velünk, amit akarnak...

2012. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!