Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sírják vissza az mszp-t?...

Nem dávid kérdése:

Miért sírják vissza az mszp-t? Nem volt elég a sok korrupció és a sok privatizálás illetve folyamatos eladósítás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem sírom vissza, pokolra velük!
2012. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem tök mindegy ki ül fenn, de az biztos, hogy most sem több a jövedelmem viszont jóval többet fizetek mindenért, a benzin ára csak megy felfelé (akkor hogy óbégatott a narancs, hogy vegyék le az adóját!) erre még az ÁFÁját is feljebb vitték, de sorolhatnám..

Nekem bizony akkor jobb volt, én ha sírok, akkor azt az időszakot sírom vissza...

2012. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Senki nem sírja vissza őket. Max az MSZMP-t Kádár elvtárssal.
2012. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Sokaknak jobb volt az akkori élet, mert kevés munka is elég volt ahhoz hogy a felvett hitelekből el tudjanak lenni. Most ugye piacgazdaság van, ha úgy tetszik kapitalizmus, ahol mindenki a tudása szerint élhet. Ez sokak képességét meghaladja, ami akkor elég volt, ma már nem. Mondjuk szemétség is volt hogy a párttitkár uraknak járt ki akkoriban az ami másoknak sokkal inkább kijárt volna. Ami viszont gond hogy nagy lett a szakadék szegény és gazdag között, a középosztály sokat gyengült, és ez nem jó. A középosztályt fel kell zárkóztatni minél hamarabb, mert ez a jó gazdaság alapfeltétele. 2014 - re remélhetőleg ez a tendencia javulni fog.
2012. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Eddig nem tettem, de vitya után igen visszasírom. Komolyan iskolapélda, hogy hogyan nem lehet gazdaságot működtetni. A keresztszemű barom mai nyilatkozata után azt hittem leszakad a parlament...
2012. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

"Eddig nem tettem, de vitya után

igen visszasírom."


És arra nem is gondolsz hogy miattuk tartunk itt? Ők b.sztak el mindeot, amit ugye nem könnyű helyre rakni.

2012. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De volt elég sok korrupció. És milyen balek módon. Annál több és keservesebb privatizáció az MDF-nél volt. Annál több és főleg nagyobb korrupció a Fidesznél volt-van, csak lényegesen ügyesebben és erőszakosabban csinálják. Az eladósításban a Fidesz jár elöl, csak úgy műveli, hogy a visszafizetés ne rá essék (lásd előző ciklusuk, amely miatt 2005 környékétől sok milliárddal nőtt a visszafizetni való.

Mivel csak ezekről volt szó, a többit én sem hozom elő. De talán kiderült, miért sírják vissza az MSzP-t (megjegyzem, attól nem lesz jobb).

2012. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Az aktuális f*sz mindig kényelmetlen a szájban. Bezzeg a másik!
2012. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

IgazMagyar

Ne csak a kurucinfóban olvass híreket! Bár lassan a közmédia is ugyan az...

2012. jan. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak a nyugdíjasok sírják vissza az mszp-t, akiknek nincs ki a négy kerekük
2012. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!