Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a korházszövetség javaslata szerint, ha valaki fizet a műtétért akkor leveszik a listáról és soron kívül megműtik, a többiek akik utána voltak a listán előrébb kerülnének?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Jahh.


Mint Jobbikos nagyon rühellem a projektív prejudikálást, mert itt nap mint nap van benne részem, érdemtelenűl.

Amíg én hajlamos vagyok, addig nem vagyok jobb azoknál akik ezt teszik velem szemben. Ezért elutasítom, és csak a tények alapján foglalok állást.

2012. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

"Vagyis most azt magyarázod be nekem, hogy ha a sorban egy ember áll előttem, én vagyok a második, és még egy embert "leszámláz" az eladó (mondjuk egy havert), akkor én egy embernyi időt vártam, nem pedig kettőt?


Nincs annyi orvos ember, és nincs annyi hétvége bakker amiről te beszélsz!"


Baszod nem az orvosok mennyiségével van a legnagyobb probléma, hanem a pénzzel. Mondták lenne arra kapacitás, hogy megműtsék. Csak pénz nincs amit az OEP fizet. AZért kell várni. nem azért mert nincs elég ember és idő. Hanem mert nincs pénz.

2012. jan. 26. 06:53
 23/24 A kérdező kommentje:

"Mivel te fizetsz már eleve egy szolgáltatásért "jelzem egészségesen a munkáddal és nem is biztos hogy kihasználod" és ÍGY nincs arra mód, hogy értelmes időn belül, te egészségügyi ellátásban részesülj, akkor HA MÉG ELÉD IS VÁGNAK a fizetősek, végképp le fogják sz@rni a fejed mert állami vagy."


Téged semmi hátrány nem ér.

Mert ha hétfőn és szerdán van műtét és akkor fizetik. Neked szerdán lenne. VAlaki fizet és őt megműtik kedden a SAJÁT pénzén, akkor téged nem fognak szerdán megműteni? dehogynem. Fizetjük a TB-t. Meg is kapjuk érte a szolgáltatást, de ha többet fizetünk listán kívül kapjuk meg akkor mikor van ídő és orvos. Az pedig van.

2012. jan. 26. 06:57
 24/24 A kérdező kommentje:

"Na szerinted aki minimalbert keres az mikor fizet annyi tb-t, h egy ilyen mutetet alljon?

Es ott a sok munkanelkuli."


És ez a lényeg. Pl egy gerincműtét 4 millió. Mikor fog annyit befizetni? 50 év alatt. De neki 30 évesen kell. Akkor a többi ember által befizetettből állják. De így a többinek is várni kell míg neki is összegyűlik a pénz.


Persze a legtökéletesebb ha nincs TB, hanem mindenki magának fizet. Akkor nincs lista, csak ugye van aki meghal.

2012. jan. 26. 07:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!