Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz itt úgy 10-15 év...

Mi lesz itt úgy 10-15 év múlva, ha minden így megy tovább?

Figyelt kérdés

Lesz egy rakás nyugdíjas, és alúlképzett kissebbség, egy elnyomorított és alig létező közép, egy pangvahalódó kkv szektor, és akinek minimálisan értékes tudása van, az megy külföldre!


Na jó, persze lesznek kivételek, de az átlag ez lesz.


2012. jan. 25. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Világháború lesz
2012. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem kizárt.


A politikusok már elég agresszívan ölik egymást, a háború meg a politika folytatása csak más eszközökkel.

2012. jan. 25. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Elromlott az üveggömböm, és csak a ValóVilág jön be rajta, azt meg nem akarom nézni.


Habár szokásom előre tervezni, hogy azért haladjon valamilyen irányba az életem, viszont olyan dolgok miatt nem aggódok, amiről még semmi sem biztos.


Nem tudom mi lesz 10-15 év múlva.

2012. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

""Elromlott az üveggömböm


Az elmúlt 22 év tapasztalataiból, és a ma irányaiból valahogy nem tudnék valami derűs és vidám képet festeni.

2012. jan. 25. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez, hogy kinek derűs, és kinek nem a mai helyzet, ez egyénenként változó.


Például az exporttal foglalkozók verték a seggüket a plafonhoz a 310-es, 320-as euróárfolyam alatt, brutál nagyot kaszáltak. Emellett növelte a turizmust is, mármint hogy külföldiek átjönnek itt hagyni az eurójukat. Szóval mindenki cigánykerekezett, akit valamilyen szinten befolyásol a magas forintárfolyam, ők nem hiszem, hogy borúsan látnák az életet.


Szóval valakinek rossz most, valakinek jó, egyéni állapot.

2012. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

A jövőt befolyásolhatjuk. Kizártnak tartom, hogy ezt az irányt tartsuk még évtizedekig. Körülbelül most értünk el odáig, hogy amit eddig csináltunk, az rossz.


Egy autó hajt 20 km/h-val a szakadék felé. Száz méterre van a szakadék. Mi történik az autóval 101 méter megtétele után?

A te verziód szerint a sofőr hülye, belemegy a szakadékba és meghal. Matematikailag igazad van.

De szerintem észre fogja venni a szakadékot és elfordítja a kormányt. Mert nem akar meghalni.

2012. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

""Szóval valakinek rossz most, valakinek jó, egyéni állapot.


Ha ez így lenne akkor nem romlana ennyire a helyzet.

A nagy igazság hogy az átlag magyar számára egyre rosszabb és élhetetlenebb ez az ország.

Pld

Nekem még lenne is tőkém, persze csak amolyan kisember léptékű, de nem látom értelmét befektetni sehová, mert semmire nincs igény. Az az, marad a bank a maga 8% ával, aminek a nagyrészét elviszi az infláció, mindamellett hogy előbb utóbb felélem, mert értelmetlen vállalkozni.

2012. jan. 25. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél temetkezési vállalkozó. Halott lesz éppen elég.
2012. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

""Egy autó hajt 20 km/h-val a szakadék felé. Száz méterre van a szakadék. Mi történik az autóval 101 méter megtétele után?

A te verziód szerint a sofőr hülye, belemegy a szakadékba és meghal. Matematikailag igazad van.

De szerintem észre fogja venni a szakadékot és elfordítja a kormányt. Mert nem akar meghalni.



Lehet hogy igazad van, de bár csak lenne!


Viszont az arányokat eltéveszted.


120km/ó val rohanunk a 100m-re lévő szakadék felé, és az a gyanúm hogy 110m a féktávólság. Az eddigi korrupt kormányaink meg nem autóversenyzők, sőt még a jogsit is korruptcióval szerezték, az az egy kézifékes fordulásra nem alkalmasak.


Lassan én már beletörődöm, és már arra törekszem hogy az életfeltételeimet úgy alakítsam hogy ne legyek kitéve a gazdasági hatásoknak, illetve minnél kevésbé.

2012. jan. 25. 17:35
 10/11 A kérdező kommentje:

""Helmet válasza:


Legyél temetkezési vállalkozó. Halott lesz éppen elég.



Nem vagyok én Győzike!

De abból is van már elég, nem hiszem hogy testhezálló lenne. "testhezálló/temetkezési vállalkozó = borzongás"

2012. jan. 25. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!