Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kanada nem kér a cigányokból!...

Kanada nem kér a cigányokból! Hogy hogy nem kér? Hát nem dolgozni mennek ki?

Figyelt kérdés

2012. jan. 23. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ott nyíltan kilehet mondani hogy van cigánybűnözés, és ki is mondják! Itthon meg már ha szót mersz emelni ellenük, egyből neonáci vagy.
2012. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát most nem azért de

1. gondolom dolgozni mennek ki, nem?

2. Most akkor van cigányozás vagy nincs cigányozás?

2012. jan. 23. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne cigányozzunk!

A paraziták több óra repülés után is paraziták maradnak.

2012. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

me rászistá nácik!!!



üdv: Lákátos Rámszesz Dzsipó

2012. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni mennek? Na ne röhögtess, szerinted milyen munkát kap egy félanalfabéta, semmilyen nyelvet sem beszélő dzsippó?
2012. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg dolgozni mentek ki! :'-)


[link]


Az elöttem szólóknak mondanám, hogy én nem a cigányság, hanem a cigánybűnözők ellen vagyok!

2012. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
ezzel csak 1 a gáz.a kanadaiak azt látják,hogy ezek magyarok,és megbélyegeznek minket
2012. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szerinted:) Senkinek nem kellenek a félanalfabéta bűnöző hajlamú cigóink, sajnos.:(((

2012. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért ezek a kulcszavak is odacsapnak XD


Nem dolgozni mentek. Azt hitték, hülyék a kanadaiak, és majd szó nélkül eltartják őket, akárcsak az itthoniak. Csakhát rajtavesztettek.

A különbség az, hogy a kanadaiaknak volt hova elzavarni őket, nekünk nincs :(

2012. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Picilàny (1986) válasza:
Ez a sok rasszizmus....nekem semmi bajon nincs a Romàkkal .Hova akarnàd zavarni őket??Nekik is annyi joguk vann itt élni mint neked.Minden népcsoportban van rossz illetve jò.Nekem van Kanadàba egy idős rokonom aki egy gyàrba ilyen menedzser ő azt mondta nekem akik kint élnek Romàk avval nincs ùgy baj de a Magyarokkal van a baj akik tényleg csak azért mennek ki,hogy fel vegyék a Roma segélyt és haza jöjjenek akik kint is akarnak maradni azokkal semmi baj sincs.Na de nem akarok senkit meg bàntanni mert Magyar vagyok de romàk között voltam sokat 13 kerület.Ebből is abbòl is van nagyon rossz de van nagyon jò is.
2012. ápr. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!