Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen gyarmat nem akarunk lenni?

Milyen gyarmat nem akarunk lenni?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor mi ellen hadakozik ezzel a kijelentésével.
2012. jan. 22. 20:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%
Én meg a tudatlanságodon nevetek. Amiről te nem tudsz az nincs igaz? Ha így lenne, akkor csak egy tévéből állna a világ.
2012. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Hallgasd végig, és próbáld meg felfogni.

http://www.youtube.com/watch?v=qLtQK_lRM7s

2012. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
38%

Ne is próbálj megvezetni olyan marhaságokkal, amivel téged már megvezetett valaki, én gondolkodni is szoktam, engem nem érdekel ez a harmadik világháborús marhaság.


Ha értenél a gazdaság működéséhez, nem mondanál ilyeneket, de ezt már számos más kérdésnél is megmondtuk neked, de nem tanulsz belőle, csak hajtod a hülyeségedet.

2012. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
buszke93, 18 éves létedre elég jól magadba szívtad már a jobbik-propagandát....
2012. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23:53 imádom az ilyen elmés megjegyzéseket... Először is én nem járok tescoba, másodszor az emberek nagy része ott költi el a pénzét, ahol legolcsóbban tud vásárolni és leszarják a hosszú távú gazdasági hatásokat. Harmadszor, ez egy példa volt, hogy még a hozzád hasonló suttyók is két mondatból megértsék a probléma lényegét. Ez történik az összes külföldi tulajdonú banknál és kereskedelmi láncnál is.
2012. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Ne is próbálj megvezetni olyan

marhaságokkal, amivel téged már

megvezetett valaki, én

gondolkodni is szoktam, engem

nem érdekel ez a harmadik

világháborús marhaság."


Engem nem vezetett meg senki, én ezeket már rég tudtam, abból a sok agymosó szennyből amit a tévében adnak. Én sosem tartottam normálisnak, hogy ez kell az embereknek, ez a fertő amit a nyugati szenny generál... Én szoktam filozófiai kérdésekben is gondolkodni, és nem hiszem hogy az élet, az univerzumban erre rendeltetett, ami itt megy. Ez nem csak politikaia kérdés, mert minden összefügg mindennel. A másik meg hogy engem az ilyen videók csak megerősítenek a hitemben, mert én ezeket már tudtam.

Az sem izgat hogy izrael provokálja Iránt? Nem furcsa hogy az az izrael mondja meg Iránnak hogy ne gyártson atom fegyvert, aminek már rég óta van bevethető atombombája?


"Ha értenél a gazdaság

működéséhez, nem mondanál

ilyeneket, de ezt már számos más

kérdésnél is megmondtuk neked,

de nem tanulsz belőle, csak

hajtod a hülyeségedet."


Linkeltem bizonyítékot de érdekes hogy azt észre sem veszitek. Amúgy az a hülyeség amit te mondasz, mínden vélemény szubjektív.

2012. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Jó messze kerültünk az eredeti kérdéstől.

Persze, mindenki azt gondol, amit akar, de ha olyasmit állít valaki, ami láthatóan marhaság, akkor illik alapfogalmakat tisztázni (mint például, hogy mit jelent a gyarmat).


Az általad belinkelt kimutatásnak semmi köze a kérdéshez, ahogy a filozófiai gondolataidnak és az iráni atombombának sem. Összeesküvés-elméletek mindig is voltak, nem kell felülni nekik.

2012. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem összeesküvésekben hiszek, hanem abban amit látok...
2012. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Pro Patria ***** válasza:

72%-os!


"Az államadósságnak nincs köze a kérdéshez. Önálló ország vagyunk, nem vagyunk senki gyarmata. Fogjátok már fel."


Inkább te fognád fel végre, hogy a mai háborúkat bankokkal, és nem tankokkal vívják.


"Manapság kolóniák létesítése és hadsereg bevetése nélkül is lehet birodalmakat létrehozni." - Simon Peresz.

2012. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A globalista "Mekikóla Birodalom" gyarmata vagyunk, úgy táncolunk, ahogy fütyülnek, mert ha nem, egy nap alatt felviszik 500 forintra az eurót a wall streeti spekulánsok. Már itt az Új Világrend (Novus Ordo Seclorum), elég bekapcsolni a tévét: állati szexualitás, a mértéktelen fogyasztás propagálása, önző individualizmus, bulvárgagyi, liberális elvek sujkolása (drogozás, devianciák, nemnormális életmód favorizálása), így kell bólogató prolit tenyészteni.
2012. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!