Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyi birka van...

Tényleg ennyi birka van Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]


Felemelik a járulékokat és bevezetnek egy olyan adót, ami egyébként a demonstráción jelen lévőknek nem kedvez éppen, és a kompenzációt a munkáltatókkal fizettetik meg. Ennek következtében kirúgják az embereket. ÁFÁ-t emelnek jövedéki adót emelnek ennek hatására drágul minden. Tényleg ennyit ér, hogy bevette a médiát a fidesz? Ilyen szinten lehet manipulálni a zembereket? Ennyi embernek már nem lehet csengetni, hogy elmenjenek egy tüntetésre.....



2012. jan. 22. 09:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem csak az országban, hanem az országon kívül is. Igaz, hogy nagyon sokan a hepaj kedvéért jöttek, de ez már nem tartozik a tárgykörhöz. A lényeg, hogy azt hiszik ezek mindnyájan vezérük cselekedeteit igazolja. Ez a magyar valóság. UNIKUM.
2012. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
90%

Igen sok birka van Magyarországon! Például aki ilyen kérdéseket tesz fel itt a fórumon! És még jópár hozzászóló akik szeretnék ha az országot gazdasági gyarmatá tennék! Sok agyatlan okostojás aki nem a magyar nép mellet áll ki az elnyomókal szemben! Hajrá Fidesz! éljen a szabad Magyarország!


Na megkaptad .... itt egy birka!!! És már írni is tud! De lehet, hogy csak "pálgium", valahonnan lopta a szöveget :D!


Az eredeti kérdésre! Igen ilyen sok van! Minden oldalon sok ... !Kezébe nyomnak egy zászlót egy transzparenst és megy tüntetni, békemenetelni úgy , hogy azt sem tudja mit lenget a kezébe! Hangsúlyozom MINDEN OLDALON !!!

2012. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22/22 Írtó egyszerű. Telefonáljatok Orbán ajatolláhnak, hogy nem kell a pénz és visz lát unió. Csak semmi cicó.Ennyi
2012. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Ennyi embernek már nem lehet csengetni, hogy elmenjenek egy tüntetésre....."



A szervezők egymillió emberről beszéltek



Szerinted nincs Magyarországon egymillió adófizető? Szerinted ezek nem fizetnek be hetente legalább ötezer forintot? Szerinted ezek ezért a vonulásért többet kaptak ötezernél?

2012. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
100%

Annak a válaszolónak üzenem,aki azt mondta,hogy a minimálbérre bejelentettek adócsalók és zsebbe kapják a többi lóvét:hát én na nem minimálbéres vagyok,hanem minimálbér az alapom,erre jön rá a műszakpótlék,na ebből se gazdagodsz meg.Tavaly amikor még volt adójóváírás,nos akkor 2-3túlórával+családi adókedvezménnyel kaptam netto:96eFt-ot.Ja,amúgy 37hetes terhesen is dolgoztam mert nem éltem volna meg a 60%-os táppénzből,albérletben.

Na,most a te kedves?Éljen a FIDEsz-ed idén eltörölte az adójóváírást és immár itthon vagyok GYED-en 55eFt-ot kapok,ugyanúgy albérlet,hitel,+1 gyerek.És képzeld nem jártam jól az egykulcsos adóval,nem jártam jól az adójóváírás eltörlésével(amivel 12eFt-ot húztak ki a zsebemből),nem jártam jól az áremelésekkel,ja és a kedves kormány fizetőssé teszi a bölcsödéket,ami szerintük csak 25eFt lesz havonta,amit ki lehet fizetni a 2008óta befagyasztott netto 25eFt-os GYESből.

Akkor ne is beszéljünk arról,hogy aki milliomos az milyen jól járt az egykulcsos adóval,neki nem kell foglalkoznia az adójóváírás eltörlésével sem,az áremelésekkel sem,neki csak röhögni kell a markába.Ennyi!

2012. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kitartok Orbán mellett.
2012. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Remélem a SÍRIG.
2012. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
24%
Fidesz hozza el az igazi változást és a szabadságot!
2012. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28/28 -nak Ugye most csak hülyéskedsz. A fidesznek csak szájfosása van. Mondj csak egy olyan pozitív dolgot, ami a többségnek is jó lett !
2012. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A balliberális kifejezés egy magyar specifikum, ilyennel máshol nem találkozol. Nyugaton a liberális pártok jobboldaliak. A neoliberális, szabadpiac alapú gazdaságpolitika alapból nehezen összehozható a baloldali állami irányítású tervgazdasággal, szóval ez a kifejezés már önmagában egy oximoron. Ez még az MSZP-SZDSZ koalíció miatt lehetett így összemosva, de talán ezen már ideje lenne túllépni...
2021. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!