Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szombati kormányvédő demonst...

A szombati kormányvédő demonstráció, jelesül a békemenet mennyibe fog kerülni az adófizetőknek?

Figyelt kérdés

Hét ország. Százezer ember. Ezeket "szállítani" is kell.

Aki meg nem itt él az minek jön.


2012. jan. 18. 21:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
43%
Elszomorít,hogy mennyi még mindig a komcsiféle. Aki még a köv. váűlasztáson is a komcsiutódokra az mszmp-ből lett mszp-sekre szavaz az annyi mintha megátkozná Magyarországot. az ilyennek se szive,se esze nincs.
2012. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 doboszoli ***** válasza:

Utolsó, ezt azért tényként közölni kissé begyöpösödött gondolkodásra vall.

Tedd hozzá, hogy "szerintem". Így egy vélemény.

2012. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"covenant, hányszor, de hányszor mondjam még el, hogy hülyébb vagy mint bárki más ezen az oldalon? "


Mondd el a következő 20 évben minden nap kilencszer: reggel, délben és lefekvés előtt is. Egészségedre.

2012. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Utolsó, ezt azért tényként közölni kissé begyöpösödött gondolkodásra vall.

Tedd hozzá, hogy "szerintem". Így egy vélemény."


Hát szerintem nem a válaszoló a begyöpösödött, hanem az a sok nagyfejű ex-MSZMP-s zsidó aki az MSZP soraiban ül a Parlamentben...

2012. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Shai-Hulud ***** válasza:
Ja értem. És akkor az a sok nagyfejű ex-MSZMP-s (zsidó? nem zsidó?) aki a Fidesz/KDNP soraiban ül a Parlamentben... az nem begyöpösödött, ugye? :-) Csak NÉZZ KÖRÜL!
2012. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Pedró!

Inkább csöpögjön belőlem a gyűlölet,inkább legyek nagyon gusztustalan,,mintsemaz MSZMP-s gyílkosok és szelemmi utódjuk az MSZP cshosa.

2012. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kédező!

Ha te elutazol valahová,azt is az adófizetők fizrtik?

2012. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Bumbikám, máshol mindig olyan kis objektív, semleges kommentelőnek tűnsz, nem tudom, miért csípi a szemed ez a rendezvény.


Covenantra meg nem is lehet mit mondani, ha valaki abban él, hogy a 2006-os tüntetéseket a fidesz kreálta, az szimplán nem normális.

Sztem költözz Kubába vagy Észak-Koreába.


Mit zavar az titeket, hogy volt egy ilyen rendezvény ?

2012. szept. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!