Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki áll e Orbán Viktor a...

Ki áll e Orbán Viktor a Magyarokért ma Strasbourgba?

Figyelt kérdés
Én véleményem: Szerintem ki fogja osztani őket, de nem fog nekik menni, mert annál inteligensebb. Sőt alá is fogja támasztani azt amit mond!
2012. jan. 18. 08:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Az IMF-nek be kéne nyalni, de Orbán ennél gerincesebb ember és nem vállalja, mert a lelkiismerete tudja, hogy rosszat cselekszik vele.
2012. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

ma 13:16!


Ragozhatjulk a dolgott a végtelenségig, amíg te nem látod a fától az erdőt!

Szidhatsz engem, sőt analfabétának is nevezhetsz!

Ha te olyan jól gondolkodol ahogy azt te célzól rá, akkor azt is tudnod kellene, milyen lehetősség van abba ami most Magyarország kezébe van.

Oszthatjuk itt egymásnak az eszet, de nem látom értelmét addig míg te is meg én is észre nem vesszük azt, hogy yégűl is ugyan az a célunk mind a kettönknek és csak másodlagos dolog kell az legyen, hogy ki irányit! Mert ha neked meg nekem is jó, akkor nincs kit szidnunk!

2012. jan. 18. 15:02
 23/32 anonim ***** válasza:
67%

"akkor azt is tudnod kellene, milyen lehetősség van abba ami most Magyarország kezébe van."


Milyen lehetőségre gondolsz? Az ország kezében semmi sincs, csak egy rossz gazdaságpolitika.

2012. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Pl arra, hogy a lehetőségeinket tágabbra nyissuk. Ez legyen bár milyen téren.

Szerinted miért van az, hogy ba**ogatnak minket? Mert a 2/3 van hazánkba.

Ki tudja mióta nem volt, arra példa, hogy Europába egy országba 2/3-ad volt! Szerintem tegyük össze a kezünket és legyen meg a valódi rendszerváltás. Mert eddig csak szavakba foglalták a rendszerváltást! De nem tett senki érte semmit, sőt még vissza fele haladtunk, jobb esetbe meg stagnáltunk.

A kalapom meg eszem ha a forint nem fog erősödni e nap után!!!!

2012. jan. 18. 15:22
 25/32 anonim ***** válasza:
79%

"Szerinted miért van az, hogy ba**ogatnak minket? Mert a 2/3 van hazánkba."


Nem. Azért baszogatnak, mert az a 2/3 akkora ámokfutást hajtott végre, hogy mindenki haja az égnek áll. Tehát milyen lehetőségeink vannak?

2012. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
69%

"Szerinted miért van az, hogy ba**ogatnak minket? Mert a 2/3 van hazánkba. "


Francokat. Azért ba**ogatnak (és nem minket, hanem csak a kormányunkat) mert Orbán egyszerűen nem hajlandó az uniós játékszabályok szerint játszani. Ennyi.

2012. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
2012. jan. 18. 15:34
 28/32 A kérdező kommentje:
Kiállt! Bi-bi-bi!
2012. jan. 18. 18:24
 29/32 anonim ***** válasza:

"Bi-bi-bi!"


Ez aztán a meggyőző szakmai érv, gratulálok. Én azért megvárnám a hivatalos nyilatkozatokat és az intézkedéseket, amiket hozni fognak.

2012. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Most hallottam, mit mondott a híradóban. Azt mondta, inkább fizessen az ország több kamatot a piaci hitelekért, mint kevesebbet a most kínált hitelért. Azt hittem, kivágom a tv-t az ablakon!

És egy országot vezethet egy ilyen ember!

2012. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!