Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki áll e Orbán Viktor a...

Ki áll e Orbán Viktor a Magyarokért ma Strasbourgba?

Figyelt kérdés
Én véleményem: Szerintem ki fogja osztani őket, de nem fog nekik menni, mert annál inteligensebb. Sőt alá is fogja támasztani azt amit mond!
2012. jan. 18. 08:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%

Orbán eddig sem,és ezután sem fog kiállni a magyarokért. Az intelligenciájáról jobb nem beszélni.

Az,hogy uszítja az erdélyi magyarokat is,nem kiállás,hanem szavazatszerzésre megy! Segített nekik eddig is valamit?

Csak a saját hatalma érdekli, esetleg a gazdagok,de az ország többsége nem!

2012. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%
Ez a nap kérdése!Szerintem kénytelen meghunyászkodni,ha mégsem így tesz megnézhetjük magunkat.
2012. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 P4t3r válasza:
0%
Strasbourgban sem ...kár, hogy Brüsszelben van.
2012. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
48%
Egy politikusnak nem az a dolga, hogy kiosszon bárkit is, csak azért, mert a jónép azt tenné. Egy politikus mosolyogjon, nyalja a seggeket, tegyen meg mindent az országért. Ezért kapja a fizuját. Volt már Európában néhány "kiosztó" ember, szerintem nem kérnek belőle. Odakint (sem) fogják nagyon értékelni.
2012. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
38%
Az egész cirkusz nem a magyarokért való kiállásról, hanem Orbán hatalmának több cikluson át tartó bebetonozásáról szól. Ezért szívunk, ezért vagyunk technikailag államcsődben.
2012. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Ti aztán úgy látom megmondjátok a tutit!

Azért megkérdőjelezném azt, hogy azaz igazi Magyar aki helyesen tud írni vagy nem. Nektek látom ez a legfőbb bajotok.

Meg az, hogy nyalni kell csak!

Úgy gondoljátok, hogy csak azzal lehet előrébb jutni a nyalással, a főnök se**t!

Nem attól lesz az ember elismerve mert nyal, hanem mert el mondja a véleményét és az kiáll mellette!

Aki nyal a főnöknek az nem gondolt bele abba, hogy meg alázkodik a másik előtt. A főnöke meg tudja, hogy ezt a hülyét kihasználom mert úgy is megcsinál mindent amit ugatok neki! Magyarúl / Hülyének nézi azt /.

Lehet. hogy ÉN a hosszabb és a rögösebb útját vállasztom a siker fele, de legalább a tükörbe tudok nézni. Hogy igen ezt is elértem és a másik szemébe nagyobb lettem és nem csicska!

E két gondolkodási elv között óriási a külömbség és, hogy melyik a helyes, azt nekem meg nektek kell eldönteni.

Jah és nem vagyok Erdélyi Magyar, Debreceni vagyok. Többet mondok mert azok legalább Magyarabbak a Magyaroknál!

Ti meg szégyeljétek el magatokat, hogy ha kellene akkor elnyalnátok a hazátok is, mint egy nyalókát!

2012. jan. 18. 12:10
 17/32 anonim ***** válasza:
37%

Orbán nemzeti érzelmű, szereti a hazáját és ellene szegül a nyugati gyarmatosításnak.

A magyar gazdaságot szeretné élénkíteni.

2012. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Sz1u ***** válasza:
48%
Tudod, kedves Kérdező, ha már maga Orbán is azt mondta, hogy "Nem azt kell nézni, mit mondok...", akkor Te melyik szavát kiszed el?
2012. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
62%

"Nem attól lesz az ember elismerve mert nyal, hanem mert el mondja a véleményét és az kiáll mellette!"


Egy politikus azt tegye, amit az ország érdeke megkövetel. Ha osztani kell, tegye azt. Ha hason kell csúszni, akkor meg tegye azt, helyzettől függően. Ugyanis azért választottuk (már aki), hogy mindig azt tegye, ami az országot segíti, és tegye félre az önelégültségét, mert attól nem lesz erősebb a forint, hogy verjük a mellünket. Csak az ilyenek zavazatát nyeri el vele, de hát ugye van az a vezető, aki ebből él. (Ennyit az őszinte beszédről.)


"Aki nyal a főnöknek az nem gondolt bele abba, hogy meg alázkodik a másik előtt."

Ha azzal segít nekünk, akkor alázkodjon meg! Abba kéne belegondolni, hogy amit fene nagy magyarságára hivatkozva művel külföldön, amiatt ég a pofánk itthon és amiatt van kiakadva a fél világ.

2012. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
62%

Nem az a baj, hogy ki hogyan ír, hanem hogy alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, ezekből csak egy a helyesírás.

Amúgy, reagálva a kommentedre, én még soha nem jutott előre úgy, hogy nyaltam volna a főnöknek, egy jó főnöknek nem is kellenek az ilyen emberek. Annál inkább jutottam előrébb jól használható ötletekkel és tudással. És nem érzem magam csicskának egyáltalán, sőt, büszke vagyok arra, amit sikerült elérnem.

Tanulj, gondolkodj, és te is előbbre fogsz jutni. Attól, hogy nagybetűvel nevezed magad magyarnak, attól nem.

2012. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!