Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány-Orbán jó emberek?

Gyurcsány-Orbán jó emberek?

Figyelt kérdés

Mit érzeĺ amikor látod őket a tv-ben,újságban?

Büszkeséget,elismerést, szeretetet?

Gyülöletet,haragot,dühöt?


2012. jan. 18. 04:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Orbánt itthon szeretik, én jó embernek tartom.
2012. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Sz1u ***** válasza:

08:34 Editte


"Azért kíváncsi lennék, hányan lennének szívesen Orbán Viktor helyében"


Ő akarta a szabad akaratából! Miért is?


"...és a minden irányból érkező nyomás alatt is bírni a tempót?"


Ő pedig 2002-2010 között szép csendesen kivárta, míg sorra kerülhet, igaz? Ő nem tartotta folyamatos nyomás alatt Fletót? Kicsit vissza is kap belőle (bár nem eleget). Az pedig, hogy a külföld is nyomás alatt tartja szintén a saját baromságának köszönheti (oda xarik, ahonnan eszik?)


Kérdező!


Magánemberként szerintem minden bizonnyal jó ember mind a kettő!

Ám, ha én a TV-ben látom az egyiket, akkor haragot, dühöt érzek (annak ellenére, hogy állítása szerint még sohasem hazudott).

2012. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettőről az a véleményem,hogy valószínűleg az átlag életben,otthon,a baráti körükben ők is normális emberek.Az már megint egy más kérdés,hogy egy országnyi (vagyis több millió) ember elé ki van teregetve magyarul megmondva,hogy mikor,mit és hogyan csinál.Persze annak idején ők ezt vállalták,amikor jelöltették magukat és letették a miniszterelnöki esküjüket,de akkor szerintem mégsem hitték,hogy ekkora,nagy a felelősség,még nagyobb a stressz lentről is,fentről is.Én is becsavarodnék,de mivel,hogy egy ország ügyeiről és sorsáról kell dönteniük,én személy szerint kötelezném őket minimum félévente pszichiátriai vizsgálatra.Nem haragszom rájuk,nem is utálom őket,csak egyszerűen egyiküket sem tartom alkalmasnak a feladatra.
2012. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Semmit.


Gyurcsány maga a sátán.

2012. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Editte ***** válasza:

Hali:)

Szlu

Számomra érthetetlen, miért volt az jobb, hogy Fleto nem kormányzott, nem csinált semmit, várta, hogy majdcsak lesz valami? Mire várt? Miért rossz az, hogy Viktor megpróbálja Magyarországot valamerre kormányozni, hiszen Mi még úgysem tudjuk, hogy ennek mi lesz az eredménye 5-10 év múlva:)


ma 13:15

Szerintem ilyet nem lehet mondani, hogy alkalmatlanok, átlagos ember ezt nem ítélheti meg! A többi mondatoddal egyetértek:)

2012. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Sz1u ***** válasza:

19:23 Editte


"Számomra érthetetlen, miért volt az jobb, hogy Fleto nem kormányzott, nem csinált semmit, várta, hogy majdcsak lesz valami?"


Nos, Te tudnál úgy autót vezetni, hogy közben rángatják a kormányt? Orbán volt a kormány rángató...


"Miért rossz az, hogy Viktor megpróbálja Magyarországot valamerre kormányozni"


A hatalomra kerülése után egy jó évig semmit sem csinált...


"hiszen Mi még úgysem tudjuk, hogy ennek mi lesz az eredménye 5-10 év múlva:) "


Hát erre azt mondom szalonképesen, hogy kisérletezzen azzal, amivel egyidős! Bocsánat, de most tényleg szalonképes voltam! :)


Én tényleg nem értem, hogy hogy lehet még ennek az embernek hinni, mikor hétről hétre saját magát cáfolja meg. Ha olvastad esetleg a korábbi kommentjeimet, talán emlékszel rá, hogy anno (1998) én is rájuk szavaztam. Nem kellett két év, hogy rájöjjek a csalárdságaikra. Bíztam bennük, megbántam... örülök, hogy kinyílt a szemem!

2012. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Editte ***** válasza:
100%

Hali:)

Szlu

Nagy dolog a bizalom! Abban az esetben, ha egy számodra kedves ember maximálisan megbízik Valakiben, Te is hajlamos vagy rá, hogy megbízz benne, (vagyis Én):) Az éveket úgy is gondoltam, hogy hosszú távra kell most már gondolkodni, tervezni, nem pár hónapra. Te biztosan mást éltél át ezzel kapcsolatban, de szerintem csak az visz előre, ha bizalmat szavazunk és együtt, közös erővel próbálunk meg kimászni ebből a jelenlegi gödörből. Amúgy nem egy-egy ember vitte ide Magyarországot, ebben Mi is hibásak vagyunk rendesen, ha csak a fekete munkát és az adóelkerülést nézed, már az is elég. Ebből a kalapból sok-sok ember évekig csak kivenni akart, betenni semmit, de ez csak a jéghegy csúcsa:)

2012. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Sz1u ***** válasza:

20:33 Editte


Ebben a kommentedben leírtakkal tökéletesen egyetértek Veled!


Már csak az az apró bibi van, hogy Te miért ennnek az egyszer már (le)bizonyított Viktornak adod a bizalmat? Nem akarom itt felsorolni a már ezerszer leírt kétes ügyeit, amit első kormányzásakor követett el. Azt sem kellene elfelejteni, amit 2002-2010 között mondott, ill. tett ellenzékiként. S az már csak a hab a tortán, amit most művel másfél éve. Tényleg nem értem, miért?

2012. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Editte ***** válasza:

Hali:)

Szlu

Köszönöm szépen!:) A válasz pedig: azért, mert egy számomra kedves, értékes és nagyra tartott ember közelről ismeri, sokra tartja és megbízik benne. Ezt próbáltam meg virágnyelven leírni az előzményben:)

2012. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Sz1u ***** válasza:

10:36 Editte


"azért, mert egy számomra kedves, értékes és nagyra tartott ember közelről ismeri, sokra tartja és megbízik benne"


Rendben! Megértettem. Azért legyen önálló véleményed is. Ne csak azért állj ki Viktor mellett, mert az általad kedvelt ember Orbán közeli ismerőse, tisztelője.

2012. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!