Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támad Orbán mindig...

Miért támad Orbán mindig mindenkit úgy, mintha paranoid skizofrén lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 12:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%

Én sose járok Multiba vásárólni.

Pont ez okok miatt mert müanyag az egész felpufasztot valami.

De ha azt is mondja Orbán amit mond,

Az eszébe se jut senkinek, hogy azért mondja mert a azt akarja, hogy a Magyar árut vegye mert az a pénz itt marad és nem viszik ki.

Azért bántani valakit mert jót akar a gazdaságának, akkor igazán el kellene gondolkozni azon, hogy nem-e kellene egy kicsit megváltoznunk? Csak egy kicsit jónak lenni.

De tudjátok mit, az Istentől mindenki vissza kap mindent amit ad az életbe, ha nem most talán pár év mulva. Én ismerek olyan embert aki csak a rosszat akarta a másiknak, most meg ....!!!!!!!!

Az Isten nem késik, mindenkit utol ér!

2012. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Sz1u ***** válasza:
68%

Kérdező!


A válasz benne van a kérdésedben!

2012. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Én sose járok Multis vagyok!


Annyit szeretnék csak mondani még, hogy az lenne igazából a jó ha egy kicsit bíznánk, őszinték és számíthatnánk egymásra.


Itt egy link, hallgassátok meg, a szöveg a lényeg. Próbáljátok magatok beleképzelni, elképzelni.


http://www.youtube.com/watch?v=rc8ZJsepd7U

2012. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
13:34-esnek. Nekem hat éves koromban agydaganatom volt. Biztos jó nagy gazember voltam előtte, hogy a Jóisten így megbüntetett.
2012. jan. 16. 13:44
 15/29 anonim ***** válasza:
17%

Komolyra fordítva a szót én sem értem, most mi a baj azzal ha azt mondta hogy ne együnk külföldi szemetet. Gondolom ha nem ő mondta volna akkor mindenki felállva tapsol.

Ez az ország így soha nem lesz jobb ha mindig csak a széthúzás megy.

2012. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Biztos jó nagy gazember voltam előtte, hogy a Jóisten így megbüntetett.


Sajnálom!

De véleményt azért nem tudok mondani rólad mert hisz nem is ismerlek! Ezért nem tudom, tudhatom milyen ember voltál az előtt!

2012. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy az a baj ezzel, hogy ez a harcias megfogalmazás főleg a szélsőjobboldali Fidesz-szavazók megtartása érdekében történt meg.
2012. jan. 16. 13:59
 18/29 A kérdező kommentje:
13:58-nak: egy sorozatgyilkos kisbaba.
2012. jan. 16. 14:00
 19/29 anonim ***** válasza:
25%

"Mondom, hogy az a baj ezzel, hogy ez a harcias megfogalmazás főleg a szélsőjobboldali Fidesz-szavazók megtartása érdekében történt meg."


Aki szélső jobboldali az nem Fidesz, hanem Jobbik szavazó.

2012. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a Fidesz ezért gyűjtőpárt, mert extremisták is jócskán vannak benne.
2012. jan. 16. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!