Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mezőgazdaság. Van jövője?...

Mezőgazdaság. Van jövője? Magyarországon, külföldön?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

:D

Nem a jövőben nem esznek az emberek.


A termőföldnek folyamatosan nő az értéke ahogy népesedünk. És ahhoz hogy ne haljunk éhen rengeteget kell még fejleszteni a hatékonyságon.

2012. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Hogy ne volna,mindennek az alapja.
2012. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetro ***** válasza:
80%
teljesen értelmetlen a kérdés...
2012. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem értelmetlen szerintem.


Én is így gondolom, ahogy az első két válaszoló.


Azért tettem fel a kérdést, mert hallottam mellette, és ellene szóló érveket is, és kiváncsi voltam, ki mit gonol.

2012. jan. 15. 13:41
 5/11 tetro ***** válasza:
91%
milyen érvet hallottál ellene? az embereknek enniük kell, különben éhen halnak. olyan mint ha azt kérdeznéd, hogy a légzésnek van-e jövője. igen, valószínűleg az emberek a jövőben is szeretnének majd lélegezni... :D
2012. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt olvastam, hogy nincs jövője, nem keresettek a mezőgazdasági szakemberek, főleg nem Magyarországon.
2012. jan. 15. 13:43
 7/11 tetro ***** válasza:
Rosszul értelmezted amit olvastál. Valószínűleg ez egy gazdasági cikk lehetett. Bizonyára arról szólt, hogy visszaesés van a mezőgazdasági termelésben, ezért nem keresik a szakembereket (mert a meglévő helyek fel vannak töltve, sőt onnan is elbocsájtanak). De ettől még mezőgazdaság lesz.
2012. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van mezőgazdaság, csak éppen emberek nem annyira kellene oda. Folyamatos fejlesztések vannak amik miatt egyre nagyobb hozamot lehet elérni, viszont kevesebb ember is kell. Ugyanaz mint az ipari forradalom idején.
2012. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van jövője, de ettől függetlenül, az aktuálisan hatalmon levő kormányok, szépen lassan leépítik.

Ja és igen, hogy teljes legyen az összhang:

EU ellenes felszólaló vagyok!

2012. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagypapám 50 éven keresztül a mezőgazdaságban dolgozott, így viszonylag na rálátása van a dolgokra, és egyet is kell vele értenem: Magyarországban a 80-as évek végéig volt egy eléggé jól működő/termelő mezőgazdasága, ehhez képest ma vannak dolgok, amiket akkor exportáltunk és ma importálni kell! Egyszerűen leépítik a mezőgazdaságot!
2012. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!