Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szeretné hogy a Jobbik...

Ki szeretné hogy a Jobbik Magyarországért Mozgalom kerüljön kormányra?

Figyelt kérdés
Vagy ki lát rá esélyt hogy ez a jövőben mondjuk a következő választáson meg történjen?Vagy esetleg ha az Orbán kormány megbukik?
2012. jan. 14. 22:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
nem is azzal van a baj, hogy ki akarnak lépni. de ilyen magatartást ne tanúsítson egy politikus, hogy zászlót éget. ez közönséges, infantilis.
2012. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%

"Dobjunk ki az ablakon megint 4

évet, így aztán biztos jutunk

előre.

Hogy utána megint egy másikat

vállaszunk, ennek aztán lesz

értelme, biztos!"


Ha egyszer zsákutcában haladunk...(?)

2012. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
A jobbikosok sokszor mondják azt, hogy a Fidesz tőlük lopja a programját. Nos ha csak a felét lopták el... Látjuk hova vezetett, így kösz inkább nem kérek belőle. Ti szavazzatok belátásotok szerint!
2012. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha egyszer zsákutcában haladunk...(?)


Én elhiszem, hogy Büszke vagy és ki állsz azért amit le írsz! Ezért tisztelek.

De én úgy gondolom, hogy most is ki akar menni a kormány a zsákutszából csak azt az ellenzék és a külsős minősítők meg érdekek EU, IMF úgy komunikálja ,hogy az megzavarja az embereket ja és azért teszi mert zavarja őket a 2/3-ad. De ezt már annyiszor le írtam, hogy még most se érti meg senki.

Nincs olyan Demokratikus állam még egy ami Europa közepén és az uniohoz tartozik.

Ezért kapjuk az ívet semmi másért. Irigyek mint a sárga főld. Olyan lehetősségei vannak most a kormányunk kezébe a XXI. századba amivel, el tudd érni bármit és gátakat tudd vetni a pénz kihordás érdekében. Mindeki erre a lehetősségre vár egy Demokratikus országban lévő párt a 2/3-ra.

Akkor éljünk vele és azt ne mint rossznak vegyük hanem jó dolognak, mint egy csodát, hogy itt hazánkba megtörténhettet.

Nem vagyunk már gyerekek akiktől elveték a játékát, sőt szociálozódot már az ember annyira, hogy ezt nem úgy kell fel fogni mint egy Csaucseszku rendszert!

2012. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

A Jobbik amit ígér az mind szép és jó: nem lesz cigánybűnözés, lesz hazai gazdaság stb. Ez szép és jó, de arról még soha nem hallottam részletes és észérvekkel, tényekkel tűzdelt beszámolót, hogy mindezt hogyan szeretnék megvalósítani, mert jelenlegi érzéseim szerint amit leírnak az persze, biztos nagyon jó...csak szimplán lehetetlen...

Vagy ha alapítanék egy pártot és leírnám, hogy ha megválasztotok egy év múlva Magyarország lesz Európa gazdasági központja és mellesleg ingyen lesz a sör akkor rám is szavaznátok?

2012. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Bár az utolsó talán kicsit nyersen fogalmazott, de alapvetően igaza van. Tudjátok kik szeretnék? Azok, akik szerint az MSZP után Viktor király mindent megold. Azok, akik elmentek és Viktorra (szándékosan nem írom, hogy a FIDESZ-re) szavaztak és most ők azok akik a leghangosabban szidják a jelenlegi kormányt. Nekik köszönjük meg, azt ahol most tart az országunk és nekik lesz köszönhető, ha becsődöl.

Itt újra megemlítem, azokról írok, akikről az utolsó kommentelő.

2012. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Én szeretném, mert szeretnék még magyar terméket enni, és megvédeni azt, ami az enyém. Sajnos ez már egyre nehezebb, mert számos magyar termék gyártója régen nem magyar és van némi fenntartásom ezzel kapcsolatban.

Egyet értek azzal, hogy az EU-ból lépjünk ki, mert az, hogy minden ország szemétlerakója legyünk, és a boltokban lengyel tojást vegyünk, vagy német cukrot, vagy minden más nemzet számára ehetetlen élelmiszerekkel legyen tele a polc, annak meg marhára semmi értelme. És az hogy a multik idehoznak minden szart, ez okozza a saját termékeink értékének elvesztését, mert kevés pénzből olcsó terméket lehet vásárolni. Ez egy ördögi kör…De kérdezem én, h miért nem lehet magunknak megtermelni? Miért kell a kitudja honnan jött élelmiszert enni? Az EU-s pénzekről meg annyit, h kicsit nézzetek utána, h mire megy is az el pontosan. Minek egy óvónőnek, olyan laptop, a munkájához, amit soha életben nem fog kihasználni, de a bölcsödének nincs pénze a fenntartásra, ezért kénytelenek árat emelni. Vagy projektorra van pénz, mert az EU-s pályázatból van, de karácsonyfára és fűtésre az iskolákban nincs... Mi ez, ha nem pocséklás??? Kicsit fel kellene ismerni a realitást és azt fel kellene mérni, h mire is van szükség pontosan..

Szerintetek miért van az, hogy itt tart az ország, mert sok ember birka módjára olyan cikket, oldalt olvas, aminek a fele se igaz. A jelenlegi kormány meg egyértelműen az államcsődre hajt, és képmutatásképpen megszorításokat végez, ami a társadalmi rétegeket még jobban szétválasztja egymástól... Átlegemberként semmi jót nem kaptam ettől a kormánytól, és ezután se fogok...De a vezetőknek a fizetése meg emelkedik, miért is, csak, h a törvényt hozóknak jó legyen…

Mi magyarok képtelenek vagyunk arra, hogy ne egymás alá vágjunk, hanem egy kicsit is összefogjunk, példát kellene vennünk sok olyan országról, ahol még a colostokgyár vagy a tűzoltóautógyár is virágzik, nálunk meg egy cukorgyár se tud működni. Sajnos ezt kevés ember képes felismerni, de remélem egyszer mindenki úgy fogja gondolni, hogy mi is képesek vagyunk magunk is megcsinálni, megtermelni és véghezvinni..

Másik, hogy a Jobbikot ne a cigányellenességgel azonosítsák már, ez az emberi hülyeség csúcsa. Csak egy megoldást szeretnének találni arra, hogy ne kelljen feleslegesen eltartani, ennyi hasznavehetetlen sz.rházit, akik csak minket magyarokat tudnak meglopni és addig amíg a segélyből jobban élnek, addig semmit nem fognak csinálni…Ez csak egy pár példa volt, számtalan ilyet tudnék felsorolni, ne én ezért szeretnék egy SZEBB JÖVŐT!!!

2012. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat hát remélem a következő választást a Jobbik nyeri.
2012. jan. 16. 20:03
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Én is! Jó lenne, ha már végre magyarok vezetnék Magyarországot...
2012. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja, mint a Lenhardt, meg Staudt, meg Novák, meg Volner. A magyarok. Inkább németek. A Novák lehet, hogy cseh.
2012. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!