Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg ki a legszavahihetőbb...

Jelenleg ki a legszavahihetőbb politikus?

Figyelt kérdés
Persze a magyarok közül...
2009. máj. 25. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
A halott politikus, az nem hazudik...
2009. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Kádár elvtárs... Ja, hogy mait? Hááát... Nem baj, ha senkit nem mondok? Úgy vettem észre, hogy aki eddig nem hazudott, az mostanában fog hazudni. Csak győzzenek lebukni...
2009. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

A legszavahihetőbb a kezdő politikus: ő még semmiről sem nyilatkozott.

Egyébként Sólyom László a legszavahihetőbb szerintem, mert következetesen a demokrácia és a magyar társadalom érdekei mellett szól.

2009. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Az egy dolog hogy szavahihető csakhogy a szavának meg nincs semmi súlya mivelhogy a rendszerváltás után magyarországon a köztársasági elnök csak csekély diszpinty szerepet tölt be persze ugyan olyan fizetésért mintha csinálna is valamit
2009. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Szürős Mátyás
2009. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Sólyom László, hozzátéve, hogy neki nincs nagyon miért hazudnia.

Szerintem Bokros Lajos és Surányi György is hiteles szereplők, mert szakmai presztízsük fontosabb politikai ambícióiknál. Lehet őket utálni, lehet a nézeteiket, elképzeléseiket, szándékaikat is utálni. De azt el kell ismerni, hogy ténykérdésekben csak akkor foglalnak állást, ha tudják mi a pálya. Nem szépítik a dolgokat, és nem sepernek a szőnyeg alá semmit. Nem a szavazatok érdeklik őket, hanem a szakmai elismerés. A hazudozás arra pedig nagyon rossz hatással van.

2009. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Vona Gábor,Balczó Zoltán,Szegedi Csanád,Morvai Krisztina decsak mertők magyarok:) akik ma aparlamentbe vannak azoknem magyarok..kár ezen vitázni
2009. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
az előttem szóloval eggyetértek hogy nem sok magyar ember ül a parlamentben.....de még sajnos a ténylegesen magyar politikusok sem igazán szavahihetőek...
2009. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Orbán Viktor.
2009. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Aztmondtad Orbán? loool

Ha már valaki akk sólyom, vagy a debreceni polgármester (elfelejtettem a nevét)

2009. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!