Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig nem esett le...

Még mindig nem esett le nektek, hogy az IMF és az EU a pénzoligarchia által kreált intézmények amelyek nem engednek minket szabadulni?

Figyelt kérdés

"Teljes mértékben osztja az Európai Bizottság a Nemzetközi Valutaalap (IMF) Magyarországgal kapcsolatos nyilatkozatában foglaltakat - jelentette ki Olli Rehn pénzügyi biztos szóvivője az európai uniós végrehajtó testület pénteki brüsszeli sajtótájékoztatóján.

A két nemzetközi intézmény továbbra is szoros kapcsolatban áll egymással a tervezett magyar hitelfelvétel témájában és más kérdésekben is - erősítette meg Amadeu Altafaj Tardio. A bizottsági szóvivő emlékeztetett arra is, hogy Rehn és Fellegi Tamás, a nemzetközi pénzügyi tárgyalások folytatásával megbízott magyar tárca nélküli miniszter jövő héten Brüsszelben találkozik egymással."


Vajon miért feltétel a tárgyalásokhoz a központi bank törvénéynek a helybenhagyása? Mert jelenleg SEM a kormány SEM az országgyűlés nem gyakorolhat befolyást az MNB-re. Találjátok ki, kitől fogadhat el utasítást az MNB. Az Európai Központi Banktől, hát minő meglepő. A magyar jegybankot Magyarországról nem irányíthatják, csak külföldről, mégis ő határozza meg a magyar pénzügyeket. Nem érdekes ez szerintetek?



2012. jan. 13. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az az érdekes, hogy még mindig tudsz új összeesküvéselméleteket kitalálni. Mi az, hogy pénzoligarchia? Definiáld légyszives!
2012. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Jaj istenem! Aztán hova szabadulnál ki? Az az igazság, hogy én még mindig ötvenszer jobban bízok az IMF-ben, meg az EU-ban, mint Orbán Viktorban, meg az egész magyar "elitben" együttvéve. Meg hát hogy is képzeled a kiszabadulást? Nem vagyunk a kőkorszakban! A modern világban mindenki függ mindenkitől. Ettől nem lehet kitérni, különösen egy kis országnak. Esetleg akkor próbálkozhatnánk meg egy befelé forduló diktatúrával, ha az országnak lenne valamiféle hatalmas önálló erőforrása, leginkább ma olaj vagy gáz. De akkor se érdemes, mert amint mondtam, én sokkal inkább élek a Nyugat igájában, mint a mi barom vezetőink igájában.
2012. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Pénzügyi összeesküvés igenis létezik. Kérdezd meg a pénzimádó zsidó bankárokat.
2012. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyszer majd talán rájössz, hogy amit te összeesküvésnek nevezel, az a valóság.
2012. jan. 13. 23:06
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Az egész Trianonnal kezdődött. Mindent megterveztek ez a háttérhatalom, akár nyerünk akár vesztünk az első világháborúban, Magyarországot felosztják.

De most már a vízkészletünk kell nekik és a termőföldünk. A maradék 1/3 is kell nekik, ezért szórakoznak az IMF-el és az EU-val. Totális gyarmat vagyunk és a Bilderberg-csoport egy Világkormány megalakítását szeretnék és ezt pénzzel, mint hatalmi tényezővel fogják megvalósítani. Sajnos az illuminátusok és a szabadkőművesek is benne vannak ebben a csipet-csapatban.

2012. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Akinek eddig nem esett le, annak már nem is fog.
2012. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Megszületőben az Új Világrend.
2012. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Jó lenne már észrevenni, hogy a velünk csatlakozott országok köszönik jól vannak az eu-val, nem szorulnak imfre, valamint a válság előtt elég szépen növekedtek, és most is jobb a helyzetük.


Akkor 2 dolog lehetséges: vagy az egész világ összeesküdött magyarország ellen, 2: esetleg lehet, h mi b@sztunk el vmit.

2012. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen el nem tudom képzelni miért kell az IMF hitel, mikor az államadósságot nagy mértékben csökkentettük?



Nem rég törlesztettünk egy nagyobb összeget, akkor miért?



A másik:


#6


"Az egész Trianonnal kezdődött. Mindent megterveztek ez a háttérhatalom, akár nyerünk akár vesztünk az első világháborúban, Magyarországot felosztják.

De most már a vízkészletünk kell nekik és a termőföldünk. A maradék 1/3 is kell nekik, ezért szórakoznak az IMF-el és az EU-val. Totális gyarmat vagyunk és a Bilderberg-csoport egy Világkormány megalakítását szeretnék és ezt pénzzel, mint hatalmi tényezővel fogják megvalósítani. Sajnos az illuminátusok és a szabadkőművesek is benne vannak ebben a csipet-csapatban."


Itt az a legnagyobb baj, hogy egységes irányítás a sátán imádatát és szolgálását készíti elő.

2012. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan kérlek, mi az, hogy mi basztunk volna el valamit. Ez teljesen lehetetlen. Mindenkinek csak a mi termőföldünk meg vizünk kell. Meg persze itt van dobogókőn a világ szívcsakrája és az is kell nekik. Meg te is kellesz nekik, de legfőképpen a szomszéd marinéni családi ékszereire fáj a foguk. (Hogy kiknek, azt senki sem tudja: van ak szerint a cigányoknak, mások szerint a zsidóknak, megint mások a reptoidokat okolják, de én csakis én tudom ám az igazat: a pénzéhes lappok állnak a háttérben, és Joulopukki vezeti őket. Minden karácsonykor kijár kémkedni a világba, de december 6-át csak Mo. számára fenntartja, elég gyanús).
2012. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!