Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan és mikor fog megbukni...

Hogyan és mikor fog megbukni az Orbán-kormány és a Fidesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:19
1 2
 1/12 Hajdu Peter ***** válasza:
46%
Hogyan azt nem tudom . Mikor ? Mar megbukott , es most a reneszanszat eli , de remelem meg majd a legközelebbi valasztasok utan is 2014 ben
2012. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
2050 körül
2012. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez mind attól függ mire jutnak az imf-el és az eu-val.
2012. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, hogy a megbukás fogalma azt jelenti sokaknak, hogy "eltávozik, lemond, megszűnik, feloszlatják"


Koránt sem!

Ez a kormány megbukott, politikailag, erkölcsileg, tekintélyileg, szavahihetőségben, nemzetközileg és szakmailag!

Ellenben regnál...

2012. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Már régen megbukott. Inkább azt szeretnéd kérdezni, hogy mikor fog így vagy úgy távozni nem?
2012. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem bukott meg és betartja a szavát; az adósságból kivonszolja kis hazánkat.
2012. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Nem értem,hogy sok ember miért szidja az Orbán-kormány,hisz szerintem Gyurcsányék se voltak jobbak

Én látnék jövőt a Fideszben (pedig nem vagyok Fideszes)csak az a baj,hogy az IMF és az Unió beleszól a belügyeinkbe.


Az EU egyrészt kiáll Olaszország,Görögország és Portugália mellett,és biztosítja több milliós támogatásukat, míg Magyarországot zsarolja és beavatkozik belső ügyeibe...

2012. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

22:16

"...az adósságból kivonszolja kis hazánkat."


Ahhoz először is éveken át tartó, több százalékos, stabil GDP növekedés kellene. Amire 2014-ig most már semmi esély nincs.


07:38

"...szerintem Gyurcsányék se voltak jobbak "


Persze, hogy nem. Éppen ezért kellett volna Orbánéknak normálisan csinálni. Nem ugyanúgy elqrni.


"csak az a baj,hogy az IMF és az Unió beleszól a belügyeinkbe. "


Az EU-hoz való tartozásnak vannak feltételei, szabályai is. Orbánék tudatosan és nagypofával mentek, mennek szembe ezekkel. Mit várnak ezután?


"Magyarországot zsarolja és beavatkozik belső ügyeibe..."


Nem kötelező az EU-hoz tartoznunk. Kívül tényleg tágasabb, de, hogy nagyságrendekkel rosszabb, az is biztos...


Egyébként ha Orbán betartotta volna az alapvető játékszabályokat, a kutya sem foglalkozna velünk.

2012. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért ne mondd, hogy a görögöknek csak úgy puszira adták a hitelt! Kemény feltételek voltak!

Tájékozódj!

2012. jan. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 2018-ig biztosan marad, és ha képes lesz a hőn áhított, valóban érzékelhető gazdasági, vagyoni gyarapodást megindítani, akkor mennybe megy, ha nem, akkor pedig megbukik, leváltja valami akkor formálódó ellenzék (remélhetőleg nem MSZP).
2012. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!