Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legközelebb 8 általánossal is...

Legközelebb 8 általánossal is lehet kormánytag valaki? Nagyon csökken a színvonal!

Figyelt kérdés

Schmitt Pál köztársasági elnökünk a doktoriját illetően plágium-gyanúba keveredett. Szóval valójában lehet, hogy nem is érdemelte ki soha a doktori fokozatot! Az 'álamfő' helyesírásáról jobb nem beszélni, mert akkor már az érettségije esetén is rezegne az a bizonyos léc...


Németnét meg felvették miniszternek úgy, hogy nincs is felsőfokú végzettsége... Lassan egy sima érettségi is elég lesz? Esetleg 8 általános, ha nagyon komál valakit Viktor?


Ennyire ne járassuk már le magunkat! Csak legalább az országot ne!


2012. jan. 12. 01:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
ez a Fidesz
2012. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Helyesen: Némethné. A többi stimmel.
2012. jan. 12. 01:43
 3/19 A kérdező kommentje:

Na, ez még milyen érdekes!

Ha bebizonyosodik Schmittről, hogy plagizált, akkor effektíve csalt és elvehetik tőle a doktori címet. Na már most, ebben az esetben közt. eln.-ként jogtalanul használta a dr.-i címet. Tehát még az aláírása is átverésen alapult. Ennélfogva az általa ellenjegyzett, jóváhagyott Fidesz-törvények is mehetnének a levesbe? Az mekkora bukta lenne... :-) További égés külföld előtt.


Nekem Göncz volt a legszimpatikusabb közt. elnök. Sólyom átlagos volt, de azért nagyjából korrekt. Mádl bánatos képű. De a szakmai hozzáértését, intelligenciáját nem vontam kétségbe egyik esetben sem. Nem úgy, mint most, Schmitt-nél. Jobban jártunk volna, ha Schmitt maradt volna a tornateremben, szépen elvívogatott volna és a politika közelébe sem megy...

2012. jan. 12. 02:08
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Engem az sem érdekelne ha a 8 általános sem lenne meg, ha legalább jó irányba haladna az ország.
2012. jan. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Én ugyanezt kérdeztem múltkor, hogy néztem egy politikus, aki emellett még polgármester is, keres 1 milliót, ahhoz képest, hogy van egy érettségije, Az mi?
2012. jan. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Most is lehet valaki 8 általánossal képviselő és kormánytag, csak indulni kell a választáson és nyerni. A lehetőség mindenkinek adott.
2012. jan. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó: erről van szó, de csak az irigykedés megy.
2012. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Amikor Czinege "elvtárs"háromszori nekifutásból sem tudta kimondani"szocializmus"akkor miért nem kritizálták ilyen nyíltan??Mert nem volt ellenzéke,vagyis voltak,csak épp börtönben!Az nem volt lejárató?Akkori kormánytagoknak mennyi iskolájuk volt?Egyiknek-másiknak még nyolc osztálya sem volt!!!Ez tény.
2012. jan. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
irigykedés megy csak
2012. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

mire irigykedünk?

a butaságra?

a 8 általánosra?


kolopele ne regisztrálj már több nicket ide b+!

2012. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!