Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert mi esunk egymasnak?

Cirmos macskafül kérdése:

Miert mi esunk egymasnak?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar h mi esunk egymasnak jobb ill. bal oldali emberek. Nacizas megy a komcsizasra... Stb.

Meg meddig csesztetjuk egymast csupan azert, mert a draga "vezetoink" olyanok amilyenek?


2012. jan. 11. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

a kérdés jó

a választ nem tudom

talán ilyen a vérmérsékletünk.

2012. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Én például szeretem bal és jobb oldali honfitársaimat is, csak ostobaságuk oly méreteket ölt, hogy nem lehet racionális érvekkel meggyőzni őket az ellenségeskedés befejezéséről.

Meg is ölnék egymást ha az általuk preferált politikai párt ezt kívánná. Pedig egységesen kellene fellépnünk a jelenlegi politikai elit ténykedései ellen!

2012. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Ezen én is nap mint nap elgondolkozom:S

De röhej, hogy mennyi "véresszájú" ember van itt. Főleg politika és vallás témakörben. Ha elmondom valamiről a véleményemet, egyből lepontoznak 0%-ra, de ugye nem azért, mert nem hasznos a válasz (egyáltalán: hogy lehet politikai témakörben hasznos választ adni, és mégis mire?:), ráadásul vitatkozni sem szoktam másokkal.

Szóval fogalmam sincs, miért. De szánalmas...

Már nem is nagyon írok politika témakörbe. Minek, úgyis mindenki csak a saját véleményét akarja visszaolvasni a másiktól is...

19/L

2012. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En meg irok politikai oldalakra. Szoktam is irni h gyerunk dobaljatok csak a kis pirosokat... :-))
2012. jan. 11. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:

amint látod, engem mindig lehúznak:) itt is, és nem tudom miért:O

Utolsó válaszoló voltam.

2012. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Divide et impera!"


Örök érvényű igazság és egy olyan módszer, ami mindig és mindenhol beválik.

2012. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!