Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a fene köze van az EU-nak...

Mi a fene köze van az EU-nak és IMF-nek ahoz, hogy Gyurcsánynak a bírósággal dolga van itt nálunk?

Figyelt kérdés
Teljesen abszurd dolognak tartom a dolgot, ha Bajnai lenne ott azt is felmentetnék!
2012. jan. 11. 21:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%

ma 22:46


Kedves ecsém, téged kirakatban kéne mutogatni. Eddig mindegyik érved hibás, olyan setét vagy, hogy világít a szádban a negró, de ennek ellenére osztod itt az észt nagyhevesen :) Azt javaslom nézd át a torténelemkonyveidet.

2012. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

22.46

Bocs, de tényleg jobb lenne, ha csöndben maradnál, és örülnél mint majom a farkának a szerencsédnek, hogy valahogy el tudtad végezni az iskolát. A töri tanárodat meg csókoltatom! :))

"KRONOLÓGIA



19141915 =>



* június 28. Szarajevóban Gavrilo Princip szerb diák meggyilkolja Ferenc Ferdinánd osztrák-magyar trónörököst.


* július 5. II. Vilmos német császár hűségnyilatkozatot tesz a Monarchia mellett.


* július 23. A Monarchia ultimátumot intéz Szerbiához.


* július 28. Osztrák-magyar hadüzenet Szerbiának."

Forrás:

[link]


Azért köszöntem az észrevételedet. Gondolom már megint okosnak hitted magad. Na nem baj... :)))

2012. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

http:/www.youtube.com/watch?v=V-Zvtk1qkbM


Ott a bizonyíték a videóban, hogy ő a felelős a 2006-os rendőrterrorista intézkedések miatt.

2012. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
29%

" 2006-os rendőrterrorista intézkedések"


Persze a rendőrök szedték fel a kockaköveket! Ők gyújtogatták az autókat!Ők támadták meg a TV székházat!És a saját lábukat törték el!Bravó!

2012. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

" ennek ellenére osztod itt az észt nagyhevesen"


Vegyész vagyok nem lehet átadni az észt sajna pedig feleslegem is van!

2012. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
29%

"valahogy el tudtad végezni az iskolát"


Hát igen piszok egyhangú volt minden bizonyítványom! Egy számot kellett minden tantárgy mellé írni 5

2012. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én nem a randalírozókra, hanem a békésen tüntetőkre, és a gyanútlan járókelőkre gondoltam.
2012. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Vagy úgy, vegyész? Az látszik. A vegyészek sosem értettek se a torténelemhez, se a politikához.
2012. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!