Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feltűnt hogy mennyi balos és...

Feltűnt hogy mennyi balos és liberális lett ezen az oldalon, és az hogy mennyire kinyílt a csipájuk ahozképest hogy a pártjaik hogy tönkretették 22 év alatt az országot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 16:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen, te is értelmesen visszavágtál. Nem is értem miért tartunk itt? Ahelyett, hogy összefognánk itt marakodik mindenki egymással, de közben csodálkozunk, hogy ezt fent is így csinálják, ők is hasonló emberek, mint mi vagyunk sajnos.
2012. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
64%
Én a 2014-es választáson Bajnaira szavazok az most egy új eddig ismeretlen anyagon dolgozik és ha sikerül neki akkor jobb lesz ez élet, én ő benne bízok.
2012. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

""Tényleg nem fogjátok fel, hogy mi Európán belül önállóként a béka feneke alatt lennénk? Nem az alapgondolattal van baj, hanem azzal, hogy ti álomvilágban éltek.


Lila gőzöd nincs az egészről.

Hogy lenne gazdaságunk ha mindig a külföldit támogatjuk.

Ezzel gyakorlatilag gátatszabva a nagyr vállalkozók fejlődésének is." Erről pont Bajnai és néhányan még, egy tanúlmányt" A lényege hogy mivel csak a multikat támogatjuk nem fejlődik a magyar gazdaság és nem fehéredik a magas adók miatt, viszont nem lehet adókat csökkenteni mert hiányozna a költségvetésből. A lényege hogy annyira alacsonyak a magyar jövedelmek, hogy nem lehet stratégiát kialakítani. De ezen senki nem változtatott az elmúlt 22 év alatt!

2012. jan. 11. 17:49
 24/36 anonim ***** válasza:
55%

Ha itt olyan okos mindenki és nem ért egyett akkor erre adjatok vállaszt, hát ha közös nevezőre jutunk talán egyszer!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__255..

2012. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%
Képzeld, pont nekem nincs lila köd a szemem előtt, de mint már leírtam, teljesen mindegy, hogy jobb vagy baloldal, mindkét oldal a saját érdekeit nézi. Te élsz álomvilágban, ha azt hiszed, hogy a Jobbikod ezen tud változtatni. Meglesz kötve a keze és olyan érdekekbe fog ütközni, hogy esélytelen lesz bármit is csinálnia. Nagyon szép gondolat, amiről most vitázol, csak sajnos ebben a helyzetbe kivitelezhetetlen. Ahhoz szerintem egy egész generáció váltásra lesz szükség és egy nagy adag csodára.
2012. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

""Hát igen, te is értelmesen visszavágtál. Nem is értem miért tartunk itt? Ahelyett, hogy összefognánk itt marakodik mindenki egymással, de közben csodálkozunk, hogy ezt fent is így csinálják, ők is hasonló emberek, mint mi vagyunk sajnos.



Én senkinek nem válaszoltam bántóan, ha még is ez jött le, hát elnézést. De senkinek nem tűrök el semmit, és a betűre betüvel a pofonra meg ami a kezem ügyébe akad azzal válaszolok.


A barátaim szeretnek, az ellenségeim akik miatt

veszteségért vagy bepróbálkoztak, meg kitérnek az utamból!


Én összefognék, de kivel?

Milyen felfogás mellett, mentén?

Továbbra is nyomjuk a multikat, miközben nincs önálló gazdaságunk? Vagy még a falvakba is Tescó miközben a kereskedelmi lefedettségük ma már maga is egy pénzszívattyú? " csak hogy a pocsék kecsap 5 Ft vel olcsóbb legyen"


Kivel barátom?

Akik az alpvető érdekeinket nem képesek átlátni?

2012. jan. 11. 17:57
 27/36 anonim ***** válasza:
64%
nekem inkább az tűnt fel,hogy sok a Fideszes és a Jobbikos. Aki nem ért velük egyet,de józanul,pártszimpátia nélkül gondolkodik.az nekik mind balos,libsi stb.
2012. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

""Képzeld, pont nekem nincs lila köd a szemem előtt, de mint már leírtam, teljesen mindegy, hogy jobb vagy baloldal, mindkét oldal a saját érdekeit nézi. Te élsz álomvilágban, ha azt hiszed, hogy a Jobbikod ezen tud változtatni



Eskűszöm hogy nem hiszek abban hogy ha a Jobbik kerűl egyszer hatalomra akkor kiborúl a mézes köcsög!

De az már erős hogy 22 éve senki nem változtat irányt, legalább mindíg egy kicsit. Nekem nem a nevek számítanak, én szavaznék Orbánra vagy Bajnaira, de még Gyurcsányra is, ha látnám a szándékot hogy legalább a lehetőségeinknek megfelelően az adottságainkat használjuk ki, és ne ezt a nyugati nagytőkét kiszolgáló magatartást folytassok ami 22 év alatt talán már bizonyította hogy nem életképes.

2012. jan. 11. 18:01
 29/36 anonim ***** válasza:
81%
Láttátok azt a filmet 22 évenként sötétség? Most mi épp abban vagyunk elég sötét dolgok vannak itt ha Orbánék államcsődöt csinálnak akkor minden fideszes boldog lesz? Nem! de egyszer talán eljön majd a fény megint csak bízni és bízni nem tehetünk mást ebben a helyzetben sajnos.
2012. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
69%
Azért azt hozzá kell tenni, hogy mi is támogatjuk a multikat, mi megyünk be vásárolni, ha nem járnánk be, nem is lennének.
2012. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!