Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feltűnt hogy mennyi balos és...

Feltűnt hogy mennyi balos és liberális lett ezen az oldalon, és az hogy mennyire kinyílt a csipájuk ahozképest hogy a pártjaik hogy tönkretették 22 év alatt az országot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 16:53
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

""Ja, nem kinyílt a csipájuk, hanem már kezdenek sokan józanodni és meghallgatni észérveket anélkül, hogy félórás agresszív, egyoldalú beszédbe kezdenének.



jahh, és miből józanodott ki? A fideszből? Hiszen attól még a balíb kormányok nem lettek jobbak, csak meglehet húzni a párhuzamot a két oldalközött!

2012. jan. 11. 17:20
 12/36 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudom, de ha szétnézel egy kicsit, lehet sok baloldali és liberális van, de nem gyurcsányista, ne keverd azt, hogy valaki balos és azt, hogy egy baloldali pártnak a szimpatizánsa.
2012. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
65%
Elnézést kérek, de én mint baloldali felfogású ember miért is vagyok felelős az MSZP bénázásáért, korrupciójáért vagy bármiféle hibájáért? Nekem a baloldaliság annyit jelent például, hogy a szegényeket kell támogatni és nem a kőgazdagokat a szegényektől elvett forintokból, ahogy most csinálják, vagy nem kell börtönbe zárni a hajléktalanokat, nem kell éhen halasztani őket azzal, hogy nem is kukázhatnak. Én arra a pártra szavazok, amelyik ennek inkább megfelel. A kormányzás egészéért én nem vagyok felelőssé tehető, mint ahogy a fideszes szavazókat sem teszem személy szerint felelőssé azért a borzalmas ámokfutásért, amit Orbánék részéről mostanában átélünk.
2012. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
15%
Elsősorban Gyurcsánynak köszönhető hogy az ország csődben van. Adásságcsabda, jól kitaláltátok!
2012. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%
Arra nem gondoltál, hogy az elégedetlenkedőt nem "balosok" meg "liberálisok", hanem egyszerűen emberek, akiknek a töke tele van azzal, hogy évtizedek óta minden egyes nappal szarabbul élnek, mint előtte? Nem kell mindenkit beskatulyázni az ostoba ideológiák közé.
2012. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

""De képzeld van önálló gondolatom, de talán azzal te is egyetértesz, hogy egy kicsit kivitelezhetetlen dolognak tűnt az, hogy a mi országunk egyedül kimászik a válságból.Vagy esetleg az, hogy majd mi diktálunk Európának.



Az alapgondolattal van a baj, vagy tényleg nem érted?


Azzal hogy 22 éve azt gondolják a politikusaink hogy a nyugati nagytőke a mikulás, és majd felemel minket egy Európai életszínvonalra. Ez ellentmond mindennek amit a tőkéről tudni lehet. De erőltetik már 22 éve.

Ezért nincs önálló testreszabott gazdaságunk, hanem amolyan az éhenhalástól megvédelek hűséges kiskutyám pozícióba sodórtuk magunkat, amiből egyre nehezebb kimászni.


Na ezt hozta nekünk a 22 éve regnáló két párt és semmi többet.

2012. jan. 11. 17:27
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyetlen oka van: a jobboldaliak az "aki nincs velünk az ellenünk van" elvet alkalmazzák, úgyhogy én, aki nem támogatja se a fideszt, se a jobbikot (továbbá az MSZP-t és az LMP-t sem...) egy jobb oldali szemében már csak is bal os liberális lehetek, mert mást gondolok mint ő, holott a balos liberális oldalról is ugyanúgy megvan a véleményem...
2012. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

""Elnézést kérek, de én mint baloldali felfogású ember miért is vagyok felelős az MSZP bénázásáért, korrupciójáért vagy bármiféle hibájáért? Nekem a baloldaliság annyit jelent például, hogy a szegényeket kell támogatni és nem a kőgazdagokat a szegényektől elvett forintokból, ahogy most csinálják, vagy nem kell börtönbe zárni a hajléktalanokat, nem kell éhen halasztani őket azzal, hogy nem is kukázhatnak. Én arra a pártra szavazok, amelyik ennek inkább megfelel. A kormányzás egészéért én nem vagyok felelőssé tehető, mint ahogy a fideszes szavazókat sem teszem személy szerint felelőssé azért a borzalmas ámokfutásért, amit Orbánék részéről mostanában átélünk.



Igazad van.Ebben 100% ban.

De tudod a kormányzásnak csak a kis szelete a szociális érzékenység, amit viszont teljesen lefed a gazdasági lehetőség. Amíg ez nem lesz legalább feltétele annak hogy kit is választassz, addig ez nem válasz.

2012. jan. 11. 17:34
 19/36 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg nem fogjátok fel, hogy mi Európán belül önállóként a béka feneke alatt lennénk? Nem az alapgondolattal van baj, hanem azzal, hogy ti álomvilágban éltek. Persze, majd lesz termelésünk, gyáraink, az EU pedig majd megkönnyíti az export, importunkat.Egy olyan országban élünk, ahol az emberek többsége kihúzza magát az adófizetés alól, és ne gyertek azzal, hogy magas, mert szerintem mindenkinek van olyan vállalkozó ismerőse, ki minimálbéres, de egzotikus szigeteken nyaral stb.Egy olyan országban, ahol a társadalmi morál ilyen, soha nem lesz felvirágoztatás, mert mindenki a saját zsebét akarja tömni.Nemcsak a külföld zsákmányol ki, hanem a magyarok többsége is egymást.
2012. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%

17.24!


Ma találtam egy linket mely egy kérdésnél volt és nagyon tetszet, meg is hatodtam miatta.


Természetesen a lopásokért és a korrupciórt te nem vagy felelős. De ne is támogasd mert az alma nem esik messze a fájától!


Érdemes végig nézni:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7fH3b..

2012. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!