Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig hagyják még a magyar...

Meddig hagyják még a magyar állampolgárok hogy egyre jobban kínozza őket Magyarország farkas törvényei? Miért nem teszünk már valamit? Mire várunk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 15:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Szerinted az jobb ha otthon ülsz a büdös p.icsádon??Ezért szopatnak minket mert tűrünk és tűrünk, valamit tenni kell, ha tüntetni akkor tüntetni de nem elfogadni amit ezek csinálnak velünk te szellemi elmaradott!! Gazdag szerencsétlen vagy te is!
2012. jan. 10. 16:29
 12/38 A kérdező kommentje:
Látom te is csak szájkratés vagy te gyökér.Én meg is hirdetem, nem úgy mint te,alárendelt egy népség vagytok komolyan!!Ha az őseink fiatalok lennének, biztos hogy nem hagynák, ti is csak a másikra vártok, szégyentelen tuskók...
2012. jan. 10. 16:31
 13/38 tetris ***** válasza:

Először tisztázni kell, hogy ki ellen van kifogás, és mi az. Aztán meg kell fogalmazni, hogy mi a kívánatos cél. Ezek után el kell dönteni, hogy miképpen kellene ezt a célt elérni. És csak ezek után következhet a cselekvés.

Az utcára kivonulás, kukaborogatás, kirakatbetörés, anyázás nem hoz megoldást semmire.

2012. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
valakinek van ötlete?
2012. jan. 10. 16:34
 15/38 A kérdező kommentje:
Na ez az! a tüntetésen kívül nekem sincs, de mi a f@szt akartok akkor, várni?
2012. jan. 10. 16:34
 16/38 A kérdező kommentje:
Na ezért vagyunk még mindig itt, és csak lejjebb megyünk...én lehet itthagyom jövőhónapban az országot... 6 diplomával se mész semmire... de vissza térve az eredeti témára, no comment maygarok, no comment!Én nem is vitatkozom, de ha van ötlete valakinek a tüntetésen kívül azt megtapsolom.
2012. jan. 10. 16:35
 17/38 anonim ***** válasza:

"Na ezért vagyunk még mindig itt, és csak lejjebb megyünk.."


Szerencsére a te társaságodat már nem sokáig "élvezhetjük itt, mert a "b.aszd szájba anyádat" kezdetű privátban küldött leveledet továbbítottam az oldal üzemeltetőjének. :)

2012. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

"Na ez az! a tüntetésen kívül nekem sincs, de mi a f@szt akartok akkor, várni?"


Na, igen a diploma mellé sajnos észt nem adnak.

2012. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

ma 16:38: :)

Hány éves lehet a kérdező?

2012. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

"Emlékezz csak vissza, néhány éve milyen sokan tüntettek, hogy "Gyurcsány takarodj!", aztán mégse történt semmi."


Dehogynem történt, végül mégis csak eltakarodott!

Igaz, minek?Az utána következő sem lett különb semmivel, mehetne már az is utána!

2012. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!