Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Államcsőd esetén mi lenne a...

Államcsőd esetén mi lenne a "nagycsaládosokkal" és mi lenne azokkal, akik börtönben vannak?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik kimondottan azért vállalnak gyereket, hogy segélyt kapjanak. 14-15 évesen elkezdtek szülni, van egy rakás gyerekük és nem tudják, mi is az a munka, mert eddig az állam tartotta el őket. Mi lenne, ha nem kapnának segélyt? Csapatostul elindulnának fosztogatni? És mi történne a rabokkal? Szélnek eresztenének mindenkit?

2012. jan. 9. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem lesz államcsőd, fejezzétek be ezt a marhaságot, már nagyon unalmas.
2012. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Feltételes módot használtam.
2012. jan. 9. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, nem lesz államcsőd, és, hogy mi lesz a segélykérő romákkal? Nem érdekel.
2012. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a romák kérnek segélyt. Egyébként tényleg be lehetne már fejezni ezt az államcsőd témát. Mindenesetre az ellenzék gépezete remekül működik mint mindig.
2012. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ja, és a nagycsaládosok kifejezés nem éppen helytálló, nekem is van 5 gyerekem, és egyiket sem az állam tartja el, hanem én. Vigyázz a szavak jelentésére, még ha idézőjelbe raktad is.
2012. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bukják a megtakarításaikat. (Hacsak nem termőföldben, aranyban, devizában külföldön tartják.)
2012. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz államcsőd.

De ha az állam nem tudja ezeket a juttatásokat kifizetni, akkor vagy éhenhalnak, vagy elmennek lopni. Mint mindenki más. Nekem csak 2 gyerekem van, de államcsőd nélkül is egyre inkább tartok tőle, hogyha ez így megy tovább, jövő télen nem tudunk fűteni, vagy nem lesz kaja. A kettőre együtt lassan a két minimálbér nem elég.

2012. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!