Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mekkora az esélye...

Szerintetek mekkora az esélye annak, hogy Orbánc Viktor miatt kidobnak minket az Unióból az uniós tagországok a közeljövőben Viktorunk politikája miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 03:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Csak azt látom,hogy mióta az EU-ban vagyunk egyre többet dolgozunk és mégsem jutunk előrrébb,sőt.De ezt írhatnánk a politikusok számlájára is,vagy közös cekkre.

Az esélye szerintem csekély,korlátozhatják a szavazati jogot az EP-be,de nem vághatnak ki minket,ha jól informált vagyok,bár lehet tévedek.

2012. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
nem csak minket fognak kidobni....az egesz unio(a nagy szamok torvenye alapjan) majd szep lassan szetesik es semmi nem marad belőle(nyilvn nem holnap,de eljön majd az ideje)......most lehet köpködni ,lepontozni,hülyezni.....viszont annak idejen a szovjetuniorol is azt hitték elpusztithatatlan....mara megis csak az emleke maradt,meg par oldal a törtenelem könyvekben......
2012. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az unió magától felbomlik.
2012. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

1: Semmi sem tart örökké. Ez cáfolhatatlan. Majd csak jön valami/valaki aki véget vet az egésznek (nagyjából mint anno Hitler).

2: Mire kidobnak az EU-ból (ami elég valószínűtlen), akkor remélem már nem Orbán lesz, mert akkor még inkább azt csinál amit akar.

2012. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm a sok hozzászólást, nem számítottam ennyire, szóval pozitív meglepetés volt. :)

Igen, legnagyobb valószínűséggel eu tagok fogunk maradni, bár tegnap olvastam egy francia politikus véleményét Magyarországról, aki szerint nincs helyünk az év-ban. Bár egy fecske szerintem nem csinál nyarat. :)


És hogy Orbán mit tehetne, ha kilépne mégis Magyarország az eu-ból? Szerintem nemhogy meginkább irányítana, hanem méginkább összeszarná magát, mert akkor védelem nélkül szembenézne a nép haragjával és szerintem sem az eu, sem a rendőrség nem tudná megvédeni.

Nekem ez a véleményem, bár lehet, hogy ez nem így van.


Szóval szerintem sem fognak kidobni minket. Max most jól megbüntetnek minket olyanért, ami a miniszterünk egyeduralmi kívánalmai miatt van.

2012. jan. 9. 10:40
 16/17 A kérdező kommentje:
Sorry... év-ban = eu-ban. T9 hiba volt. :)
2012. jan. 9. 10:42
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem veszitek figyelembe, hogy ami kárt az eu csinál azt évtizedek alatt lehetne csak rendbe hozni, addig meg megdöglenénk eu támogatás nélkül. Ez nem ilyen egyszerü, csak a böszme féle agyatlanok hiszik ezt...
2012. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!