Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sör és a pálinka főzését a...

A sör és a pálinka főzését a kormány engedélyezi miért nem termelhetek dohányt?

Figyelt kérdés

2012. jan. 8. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért, nem termelhetsz?
2012. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért, nem termelhetsz?

Ismerőseim, Szabolcs megyében abból élnek, hogy dohányt termesztenek és igazából az egész falú ezt csinálja.

Amennyire én tudom, teljesen legálisan, magánszemélyként.

2012. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sőt, zabot is termelhetsz. Remélem, a bor főzését nem fogják engedélyezni. Nagyon szomorú lennék.
2012. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nemtudom azért kérdezlek titeket ki mit halott nekem azt mondták kell hozzá őstermelői igazolvány és mindenféle engedély és dohánymagot sem árulnak akkor most mivan?
2012. jan. 8. 16:16
 5/14 A kérdező kommentje:
Az is van forralt bor.
2012. jan. 8. 16:17
 6/14 Hajdu Peter ***** válasza:
azthiszem palantat vesznek a Szabolcsiak is tavasszal . Jövedeki termek az biztos, de többet nem tudok rola
2012. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát ez meg a másik, hogy a sört lehet főzni 1000 litert/év adómentesen, én miért nem termelhetek adómentesen PL: 100Kg-ig/év mert ugye ez olyan mint az arany grammra mérik.
2012. jan. 8. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! Milyen igazad van, a forralt bor nem jutott eszembe.

Meg lehet figyelni, hogy jövedéki az a termék, amin nagyot lehet kaszálni. A dohány ilyen. A sör és a pálinka főzés pedig csak porhintés. Így nem lehet mondani, hogy semmit nem tesznek a kisemberért. De vegyük azt is figyelembe, hogy ezzel megnő a fogyasztás. És ez jó, mert kevesebben figyelnek a történésekre, sőt talán a választásokra is. A haszon tehát kettős. Legalább.

2012. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van.
2012. jan. 8. 16:45
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 16:11


Írok privátot, mert nagyon drága lesz a cigi és valahonnan forrást kell találni. Lehet, hogy átérek a pipára.

2012. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!