Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zárolhatják jövő héten a...

Zárolhatják jövő héten a bankszámlákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy hallottam a mai nap folyamán, h jövő héten elképzelhető h zárolják a bankszámlákat, az esetleges államcsőd miatt. Sajnos ma több helyről is hallottam, nem csak a médiából, de ismerősöktől is. Többen ki is vették a pénzüket a bankszámláikról. Szerintetek van vmi valóságalapja ennek, és én is kivegyem, vagy ez csak riogatás?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. jan. 5. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Én nem hallottam erről, de a helyedben kivenném.
2012. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Vedd ki gyorsan, aztán tedd a párnacihába!

Hogy zárolnák, az ég áldjon meg????????????? Azért ez még nem úgy van, hogy a mi Viktorunk reggel felkel, hogy na most zárolom a nép pénzét. Ez nem olyan, mint a mnyp.

2012. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Valamelyik idióta ezt terjeszti mivel tudja hogy így még többen fogják kivenni a pénzüket és akkor annál gyorsabban beüt a krach. Nem fogja fel hogy így nem csak a kormány szívna hanem MINDENKI!
2012. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Hiába, az ellenzék már keményen munkálkodik, a jó magyar ember meg szokás szerint bedől, mint a hitele.
2012. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

"Többen ki is vették a pénzüket a bankszámláikról. "


Ha így folytatják, akkor előbb vagy utóbb a BANK(!) valóban zárolni fogja a számlákat, mivel semelyik bank sem tart annyi kp-t, amennyi a számláin van. Csináljátok csak idióták...

2012. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sajnos a saját h.lyeségetekbe rohantok. Én nem tartanám otthon, szerintetek hány betörés lesz mostanában. Ausztriába kivinni nem érdemes, nagyon rossz feltételek vannak, ráadásul most nagyot lehet bukni. Megállapodunk az IMF-el és megnyugszanak a piacok, az euró visszamegy.
2012. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki spájzoljon be tartós élelmiszerből, gyógyszerekből, és igenis vegyétek ki a pénzeteket, mert valós a veszély, hogy a bankbetéteket zárolni fogják, az államcsőd pedig elkerülhetetlen.
2012. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Normálisan kérdeztem vmit, normálisan válaszolj, ha nem tudsz nem kérek a válaszodból te retardált.

A többieknek köszi szépen.

2012. jan. 5. 21:29
 9/20 A kérdező kommentje:

"Csináljátok csak idióták..."

Ez előző hsz-em az idézet írójához szólt.

2012. jan. 5. 21:29
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem én tehetek róla, hogy azok.
2012. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!